اولین تریلر فیلم Free Guy منتشر شد

فیلمی با هنرنمایی رایان رینولدز در نقش یک NPC

اولین تریلر Free Guy منتشر شد. این فیلم یک اثر کمدی اکشن بوده که از دنیای بازی‌های ویدیویی الهام گرفته شده است که رایان رینولدز در نقش یک NPC خواهد بود.

20th Century Fox و Walt Disney Pictures اولین تریلر فیلم Free Guy را منتشر کردند که در آن رایان رینولدز بازیگر فیلم‌هایی چون Deadpool و 6Underground به عنوان نقش اصلی این فیلم ایفای نقش خواهد کرد. شما می‌توانید تریلر و پستر رسمی این فیلم را در پایان پست ببینید.

Free Guy یک اثر کمدی و اکشن است که توسط Shawn Levy کارگردانی می‌شود. Shawn Levy پیش از این فرانچایز‌هایی چون Stranger Things و Night at the Museum را کارگردانی کرده بود. داستان این فیلم توسط Matt Lieberman در سال ۲۰۱۶ نوشته شده است. با توجه به تریلر منتشر شده، پایه‌های داستان فیلم مانند انیمیشن Wreck-It-Ralph خواهد بود. داستان در خصوص یک NPC که کارمند بانک یک بازی جهان آزاد است روایت می‌شود، او این موضوع را می‌فهمد و تصمیم می‌گیرد در قالب یک شخصیت از خاموش شدن سرور‌های بازی توسط سازندگان آن جلوگیری کند.

در کنار حضور رایان رینولدز در نقش Guy، بازیگرانی چون جودی کومر در نقش Milly، لیل ریل هاوری در نقش Buddy ، اوتکارش امبودکار در نقش Mouser، تایکا وایتیتی در نقش Antoine، كاميل كوستيک در نقش Beauty و Joe Keery در نقش Keys در این فیلم بازی کردند. اضافه بر این با توجه به حال و هوای این فیلم ممکن است شاهد حضور افتخاری استریمر‌های معروف مانند Ninja یا Pokimane باشیم.

فیلم Free Guy در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۹ (۳ جولای ۲۰۲۰) آماده خواهد شد. از دیگر افراد مهم این فیلم می‌توان به تهیه کنندگان این فیلم اشاره کرد. این فیلم شامل شش تهیه کننده می‌شود که از آنها می‌توان به رایان رینولدز، Sarah Schecter و Greg Berlanti اشاره کرد.

در ادامه می‌توانید اولین تریلر و پوستر رسمی فیلم Free Guy را مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا