1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر انتشار Forza Motorsport جلوه‌هایی خیره کننده را به رخ می‌کشد

ترکیب سرعت و هیجان

تماشا کنید: تریلر انتشار Forza Motorsport جلوه‌هایی خیره کننده را به رخ می‌کشد ۰ ۱۶ مهر ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیو ایکس باکس و ترن 10 تریلر انتشار Forza Motorsport را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند.

در حالی که مدت زیادی از انتشار Starfield نمی‌گذرد، ایکس باکس خود را برای انتشار دیگر انحصاری خود آماده می‌کند. این بازی Forza Motorsport نام داشته و حکم یک ریبوت را برای مجموعه خود دارد. به همین دلیل، برخلاف نسخه‌های پیشین عددی در کنار نامش دیده نمی‌شود. در ضمن، وظیفه توسعه را استودیو ترن 10 (Turn 10 Studios) به دوش کشیده است.

فورتزا موتوراسپرت دقیقاً نقطه مقابل فورتزا هورایزن قرار می‌گیرد. اینبار خبری از محیطی وسیع و جهان باز نبوده و کاربر باید در پیست‌های از پیش تعیین شده به رقابت پرداخته و از رقبایش سبقت بگیرد. همچنین گیم پلی آن آرکید نبوده و تمرکزش روی ارائه تجربه‌ای واقع گرایانه قرار دارد. به همین دلیل، فورتزا موتوراسپرت را می‌توان یک شبیه ساز در نظر گرفت.

در فاصله کمتر از یک هفته به عرضه جهانی، تریلر انتشار Forza Motorsport قابل مشاهده است. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا سعی می‌کند جلوه‌های بصری خیره کننده بازی را به رخ بکشد. در این بخش از ویدیو جزئیات بسیار بالای پیست‌ها، آسفالت، منظره‌های چشم نواز، جزئیات بالای نمای داخلی و نورپردازی واقع گرایانه قابل مشاهده است. پس از این، تمرکز روی نمایش رقابت‌های هیجان انگیز اتومبیلرانی در پیست‌ها و شرایط آب و هوایی متفاوت قرار می‌گیرد.

فورتزا موتوراسپرت بیش از ۵۰۰ خودروهای متفاوت را در خود جای داده که از این رقم، بیش از ۱۰۰ مورد جدید بوده و برای نخستین بار است که به این مجموعه می‌آیند. محصول مشترک ایکس باکس و ترن 10 همچنین ۲۰ پیست را شامل می‌شود. در ضمن، کریر مد تحت عنوان Builders Cup نامگذاری شده و کاربر باید پس از انتخاب یک خودرو در تورهای متعدد شرکت کرده و از طریق دریافت XP آن را آپگرید کند.

بازی Forza Motorsport در تاریخ ۱۸ مهر (مصادف با ۱۰ اکتبر) همزمان با عرضه جهانی به گیم پس (Game Pass) می‌آید. همچنین خریداران Premium Edition از هم اکنون می‌توانند به تجربه آن بپردازند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments