تماشا کنید: تریلر جدید Forza Motorsport و نمایش بهبود فیزیک تایرها

تا ۴۸ برابر طبیعی‌تر

استودیوی ترن ۱۰ به تازگی تریلر جدید Forza Motorsport را به اشتراک گذاشت که بهبود ۴۸ برابری فیزیک لاستیک‌ها و سیستم تعلق خودروها را نشان می‌دهد.

استویوی ترن ۱۰ تا به امروز بارها و بارها به بهبود قابل توجه گیم پلی بازی جدید Forza Motorsport اشاره کرده و معتقد است که سیستم تعلیق و مدل لاستیک‌های خودروها در این عنوان یک تجربه متفاوت و حیرت‌انگیز را برای هوادارها رقم می‌زند. این استودیو به تازگی یک تریلر جدید از بازی منتشر کرده که روی نمایش فیزیک تایرها تمرکز دارد.

در آثار قبلی فورتزا، فقط یک نقطه تماس برای محل برخورد تایرها با سطح پیست در نظر گرفته شده که با نرخ ۶۰ هرتز به‌روزرسانی می‌شود. در مدل‌سازی جدید، هشت نقطه‌ تماس میان سطح پیست و تایرها طراحی شده که این نقاط از نرخ ۳۶۰ هرتز پشتیبانی می‌کنند. بدین ترتیب، صرفا برای برخورد تایرها با سطح زمین، میزان دقت ۴۸ برابر بیشتر شده که این تغییر و تحول‌ها به وضوح قابل مشاهده خواهند بود.

بهتر است بدانید که کریس ایساکی، مدیر خلاق استودیوی ترن ۱۰، پیش‌تر گفته بود که تغییراتی که به منظور ارائه‌ تجربه‌ بهتر از نسخه جدید سری فورتزا برای هوادارها و بازیکنان در نظر گرفته شده، از مجموع تغییراتی که از نسخه چهارم تا هفتم مجموعه شاهد بودیم، بیشتر و ملموس‌تر خواهد بود. همچنین، سازندگان از ریبوت فورتزا موتور اسپورت به عنوان یک جهش نسلی بسیار بزرگ و قابل توجه یاد می‌کنند.

بازی فورتزا موتور اسپورت شامل دو بخش داستانی تک نفره و بخش آنلاین چند نفره خواهد بود. همچنین، گفته شده که این بازی از همان ابتدا دارای ۵۰۰ ماشین قدیمی و جدید در کلاس‌های مختلف خواهد بود که بازیکن‌ها می‌توانند در برخی از معروف‌ترین پیست‌های ماشین سواری دنیا به مسابقه بپردازند.

بازی جدید فورتزا موتور اسپورت در تاریخ ۱۰ اکتبر سال جاری (۱۸ مهر ماه) به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. دقت داشته باشید که بازی از همان روز نخست عرضه به سرویس اشتراکی گیم پس راه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا