هر روز یک ماشین رایگان در بازی Forza Horizon 4 هدیه بگیرید

هدیه‌ی سازندگان فورتزا پیش از آغاز سال نو

ماشین رایگان در بازی Forza Horizon 4

فکر می‌کنید خریدن انواع و اقسام ماشین‌های گران قیمت و لوکس در آخرین نسخه‌ی عرضه شده از بازی فورزا کار سختی باشد؟ چنین قاعده‌‎ای در ماه دسامبر 2019 به هیچ وجه صدق نمی‌کند چرا که PlayGround Games طی این ماه قرار است هر روز، یک ماشین رایگان در بازی Forza Horizon 4 به کاربران خود هدیه دهند.

به گفته‌ی این استودیوی بریتانیایی، آن‌ها ۳۱ ماشین مختلف اعم از خودروهای معمولی و لوکس را به عنوان هدیه در ماه دسامبر، آخرین ماه از سال ۲۰۱۹ میلادی برای بازیکنان در نظر گرفته‌اند تا پیشاپیش هدیه‌ی سال نوی میلادی خود را تقدیم فورزا بازها کرده باشند. برای داشتن کلکسیونی از خودروهای خاص تنها کاری که باید انجام دهید، این است که بازی را نصب کنید و در منوی این اثر، به بخش Forzathon Shop بروید و در این بخش، ماشین رایگان خود را در بازی Forza Horizon 4 هدیه بگیرید.
همان طور که پیش از این هم گفته شد، هر روز، یک ماشین به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران این بازی قرار می‌گیرد؛ پس برای اینکه هدایای بیشتری از سازندگان این بازی بگیرید، لازم است که هر روز سری به زندگی مجازی خود در بازی فورزا هورایزن 4 بزنید.

این اثر، یازدهمین نسخه از مجموعه بازی Forza به حساب می‌آید که در اکتبر ۲۰۱۸ میلادی (مصادف با مهرماه ۱۳۹۷) توسط Xbox Game Studios برای کنسول ایکس‌باکس وان و سیستم عامل ویندوز به بازار عرضه شد. به مانند نسخه‌های قبلی، این بازی هم موفق شد مورد تحسین و تمجید بسیاری از منتقدان و بازیکنان قرار بگیرد و مطابق انتظارات جوایز زیادی را از آن خود کند. یکی از مهم‌ترین این جایزه‌ها، انتخاب این اثر به عنوان بهترین بازی ورزشی / مسابقه‌ای در مراسم بهترین بازی سال 2018 بود.

نظر شما در رابطه با این هدیه‌ی ارزشمند چیست؟ فکر می‌کنید داشتن روزی یک ماشین رایگان در بازی Forza Horizon 4 بتواند یکبار دیگر، توجه بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های مسابقه‌ای را به این بازی جلب کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا