اسکین لوکی در فورتنایت احتمالا به‌زودی رونمایی می‌شود

همکاری تازه اپیک گیمز و مارول

اسکین لوکی در فورتنایت احتمالا به‌زودی رونمایی می‌شود سورنا رضایی ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
اسکین لوکی در فورتنایت

با توجه به پست یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر، می‌توان انتظار داشت اسکین لوکی در فورتنایت به‌زودی معرفی شود.

Fortnite نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و طی این مدت، شاهد اضافه شدن چندین و چند اسکین جدید بوده‌ایم. تعدادی از اسکین‌ها مانند مامور جانسون، مامور پیلی یا ابسلوت زیرو اورجینال بوده و مشابه‌شان در هیچ محصول دیگری وجود ندارد. برخی دیگر مانند الوی (Horizon Zero Dawn) یا مندلورین (فرنچایز Star Wars) هم لایسنس شده هستند. به بیان دیگر، بر اساس شخصیتی مشهور طراحی شده‌اند. البته موارد لایسنس شده به همین تعداد خلاصه نمی‌شود و می‌توان نام‌‎های مشهور مانند کاپیتان آمریکا، آیرون من و ولورین را هم افزود.

اینطور که به نظر می‌رسد، اسکین لوکی در فورتنایت به‌زودی معرفی می‌شود. یکی از کاربرانی که اشتراک ماهانه Fortnite Crew را خریداری کرده، چندی پیش قصد داشت وارد بازی شود که با نکته بسیار جالب‌توجهی در صفحه بارگذاری مواجه شد. در صفحه بارگذاری، می‌توان سایه یک شخصیت را مشاهده کرد که در سمت چپ قرار دارد. اگرچه چهره‌اش مشخص نیست اما کلاهخودی که به سر دارد، هویتش را فاش می‌کند. این شخصیت بدون شک لوکی یا خدای شرارت است. او از کلاهخودی استفاده می‌کند که نمونه مشابه‌اش وجود ندارد. از همین رو، با اطمینان می‌توان گفت کاربران Fortnite در آستانه دریافت اسکین یکی دیگر از کاراکترهای مارولی هستند. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط را به صفحه بارگذاری را مشاهده کنید:

از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا باعث شده بود اکثر سینماها در سراسر جهان تعطیل شوند، مارول تصمیم گرفت فاز چهارم Marvel Cinematic Universe را با سریال‌های خود شروع کند. تا به این لحظه فصل اول دو سریال WandaVision و The Falcon and the Winter Soldier از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شده‌اند و در آینده‌ای نزدیک، روند پخش قسمت‌های فصل نخست Loki آغاز می‌شود. اگر به یاد داشته باشید، نسخه سال ۲۰۱۲ لوکی در Avengers: Endgame به تسراکت دست یافت و از آن برای فرار استفاده کرد. سریال جدید مارول قصد دارد به ماجراجویی‌های خدای شرارت پس از فرار بپردازد. از آنجایی که سریال در تاریخ ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ ژوئن) پخش می‌شود، احتمالا اسکین اودین سان حول و حوش همین تاریخ به فورتنایت خواهد آمد.

فورتنایت به واسطه مد بتل رویالش به شهرت رسید و همچنان شناخته می‌شود. طبق اسنادی که در جریان دادگاه اپیک گیمز و اپل لو رفت، تیم توسعه قصد دارد مد تازه‌ای را به Fortnite اضافه کند. اینطور که به نظر می‌رسد، کاربران در مد جدید در ساحل یک جزیره به هوش می‌آیند. آن‌ها سپس باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و ابزارهای مورد نیاز برای بقا را بیابند؛ زیرا غول‌هایی در محیط پراکنده هستند. در ضمن، هدف نهایی رسیدن به مرکز جزیره، تعمیر هلی‌کوپتر و پرواز به واسطه آن است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا