اسکین های Resident Evil در فورتنایت لو رفتند!

قهرمانان راکون سیتی در فورتنایت!

اسکین های Resident Evil در فورتنایت لو رفتند! نریمان هروی ۱ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
اسکین های Resident Evil در فورتنایت

شخصی با ارسال یک اسکرین‌شات در توییتر، اسکین های Resident Evil در فورتنایت را لو داده و مشخص شده که حدس و گمان‌ها درست بود!

به نظر می‌رسد که قرار است به زودی شاهد یک کراس‌اور فورتنایت با Resident Evil باشیم. اسکین‌های جدید فورتنایت قرار است شامل ۲ کارکتر از یک بازی به شدت پرطرفدار ژانر وحشت باشد و حالا این اسکین‌ها لو رفته‌اند. فورتنایت اولین بار در اکتبر سال ۲۰۲۱ با رزیدنت اویل همکاری داشت و بازیکنان می‌توانستند اسکین‌های جیل ولنتاین و کریس ردفیلد را از آیتم شاپ داخل بازی خریداری کنند.

فورتنایت خیلی سریع تبدیل به یکی از محبوب‌ترین و البته تاثیرگذارترین بازی‌های چندنفره شد و به همین دلیل هم این بازی همکاری‌هایی با چند فرنچایز بزرگ مثل استار وارز، استریت فایتر و دی‌سی داشته است. این همکاری‌ها باعث شدند تا این بازی همچنان تازه بماند و محتواهای جدید و جذابی را پیش روی بازیکنان با سلیقه‌های متفاوت بگذارد. این همکاری‌ها منجر به اضافه شدن اسکین‌، ماد و وسایل جدید در بازی می‌شود و می‌تواند بازیکنان را همچنان مشتاق نگه دارد.

یک کاربر توییتر با نام ShiinaBR که یکی از معروف‌ترین افراد در نشت اطلاعات جدید فورتنایت محسوب می‌شود، عکسی را آپلود کرده و به نظر می‌رسد که اسکین های Resident Evil در فورتنایت مشخص شده و قرار است لیان کندی و کلر ردفیلد به زودی به این بازی اضافه شوند. این اسکین‌ها نشان‌دهنده ظاهر کارکترها از Resident Evil 2 است. کلر جلیقه قرمز نمادین خود را پوشیده و لیان هم لباس آبی خود را به تن دارد.

احتمال می‌دهیم که این اسکین های Resident Evil در فورتنایت، هم‌زمان با عرضه بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شوند. هنوز مشخص نیست که این اسکین‌ها قرار است مثل اسکین گرالت توسط خرید بتل پس و انجام ماموریت‌هایی در دسترس قرار گیرند، یا این که فقط از طریق آیتم شاپ بازی و با پرداخت V-Buck قابل تهیه باشند.

در کنار همکاری جدید رزیدنت اویل و فورتنایت و اضافه شدن اسکین این ۲ کارکتر معروف، فورتنایت در چپتر دوم از فصل چهارم یک کراس‌اور با انیمه محبوب Attack On Titan دارد و بازیکنان می‌توانند به اسکین شخصیت اصلی این انیمه، یعنی Eren Yeager دسترسی داشته باشند. به نظر می‌رسد که فورتنایت این همکاری‌ها را ادامه دهد، چرا که پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای نقش زیادی را در بازی‌های مجانی ایفا می‌کنند. بازی فورتنایت روی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس/اس، پی‌سی و گوشی‌های همراه به شکل رایگان در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد اسکین های Resident Evil در فورتنایت چیست؟ شما شخصا دوست دارید کراس‌اور بعدی این بازی با چه فرنچایز محبوبی باشد؟

3 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا