#مهسا_امینی

اسکین‌های بلک پنتر و کاپیتان مارول به Fortnite می‌آیند

به همراه اسکین Green Arrow

اسکین جدید فورتنایت

‌به‌نظر می‌رسد انتشار اسکین‌های مختلف ابرقهرمانان در آیتم شاپ بازی Fortnite تمامی نداشته و به زودی کاستوم‌های جدیدی به فروشگاه اضافه می‌شوند.

همان‌طور که می‌دانید اخیرا شاهد رویدادهای هیجان‌انگیز فصل پنجم بازی Fortnite بودیم که طی آن از اسکین‌های مختلفی رونمایی شد. اپیک گیمز در این فصل جدید کراس اور مارول و فورتنایت را به‌راه انداخت که از آن استقبال زیادی شد و طرفداران ابرقهرمانان دنیای مارول برای این اسکین‌ها هیجان بسیاری داشتند. در طول سری مسابقات Marvel Knockout Super Series، اسکین‌های گوست رایدر، بلک ویدو، Daredevil و ونوم به بازی اضافه شدند. حالا، به‌نظر می‌رسد این برنامه‌ی اپیک گیمز به پایان نرسیده و اتفاق هیجان‌انگیزی در انتظار طرفداران ابرقهرمانان دیگری مثل بلک پنتر، کاپیتان مارول و گرین ارو خواهد بود.

یکی از کابران توییتر که با نام ShiinaBR شناخته می‌شود، هر از چندگاهی اخباری از بازی فورتنایت را لو می‌دهد که بیشتر آن‌ها هم واقعیت دارند. این کاربر در صفحه‌ی رسمی خود عکس‌هایی منتشر کرده که این تصاویر از عرضه‌ی تعدادی اسکین جدید در آیتم شاپ فورتنایت خبر می‌دهند. در این عکس‌ها، اسکین‌های شخصیت‌های محبوبی مثل بلک پنتر، کاپیتان مارول و گرین ارو را می‌بینیم. البته، ناگفته نماند که اپیک گیمز هنوز در این مورد صحبتی نکرده است. با این وجود، محتوای عکس‌ها از درست بودن این گزارش خبر می‌دهند. احتمالا به زودی این اسکین‌ها در آیتم شاپ فورتنایت قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان به دنیای دی‌سی و به طور کلی شخصیت‌های ابرقهرمانی، می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند.

بازی تیراندازی بتل رویال فورتنایت هم‌‌اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و پلتفرم موبایل در دسترس قرار دارد. لازم به ذکر است که این عنوان با عرضه‌ی جهانی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5، برای نسل نهم هم منتشر شده است و علاقه‌مندان به سبک بتل رویال می‌توانند در کنار دیگر بازیکنان از تجربه‌ی این عنوان لذت ببرند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا