#مهسا_امینی

امانگ آس استایل را در فورتنایت تجربه کنید!

جاسوس‌ها در میان ما

امانگ آس استایل در فورتنایت

توسعه‌دهندگان بازی محبوب Fortnite از کراس اور Among Us با این عنوان خبر داده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید مدتی پیش اعلام شد بازی پرطرفدار امانگ آس برای پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و کاربران می‌توانند آن را از فروشگاه Eshop دریافت کنند. این خبر خوبی برای عنوان Among Us به حساب می‌آید و مسیر جدیدی را برای آن رقم می‌زند. با این‌حال، به‌نظر می‌رسد پیشرفت این اثر دوست‌داشتنی چند نفره تمامی ندارد و به Fortnite هم کشیده می‌شود.

اپیک گیمز که توسعه‌دهنده‌ی بازی تیراندازی بتل رویال فورتنایت به حساب می‌آید، از کراس اور این عنوان با Among Us خبر داده است. در واقع به مناسبت تعطیلات سال جدید میلادی، به زودی حالت جدیدی در فورتنایت قرار می‎‌گیرد که The Spy Within نام خواهد داشت و از المان‌های اصلی امانگ آس پیروی می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده، بازیکنان فورتنایت در The Spy Within به چند دسته تقسیم شده و تعدادی جاسوس در میان آن‌ها حضور دارد. همانند امانگ آس، جاسوس‌ها تلاش می‌کنند تا بدون شناسایی شدن و ایجاد شک در بین دیگران، بازیکن‌ها را ازبین ببرند. لازم به ذکر است که این حالت برای تعطیلات سال نوی میلادی درنظر گرفته شده و تجربه‌ی آن محدود خواهد بود.

The Spy Within-09

بازی محبوب Among Us هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و کاربران موبایل می‌توانند از تجربه‌ی رایگان آن با دوستان خود لذت ببرند. همچنین، این عنوان استودیوی InnerSloth به تازگی برای نینتندو سوییچ هم عرضه شده و کاربران این پلتفرم هم می‌توانند آن را تجربه کنند. لازم به ذکر است که با خواندن این مقاله می‌توانید بهترین تنظیمات را در امانگ آس استفاده کنید و تجربه‌ای هیجان‌انگیز را در این بازی داشته باشید.

اگر در امانگ آس ایمپاستر چندان خوبی نیستید و زود خودتان را لو می‌دهید، با خواندن مقاله‌ی ۱۰ اشتباه رایج که ایمپاسترها در Among Us انجام می‌دهند، می‌توانید مهارت خود را بالاتر ببرید و احتمال برنده شدن خود را افزایش دهید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا