برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اطلاعات فاش شده از یک ویژگی مهم در همکاری فورتنایت و Fall Guys خبر می‌دهد

مینی‌گیم‌های مختلف

اطلاعات فاش شده از یک ویژگی مهم در همکاری فورتنایت و Fall Guys خبر می‌دهد ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
همکاری فورتنایت و Fall Guys

براساس اطلاعاتی که یکی از افشاکننده‌ها به دست آورده همکاری فورتنایت و Fall Guys شامل یک ویژگی مهم خواهد بود.

در اواخر سال 2023 بود که دیتاماینرها یعنی افرادی که از فایل‌های بازی‌ها اطلاعات مختلفی را استخراج می‌کنند درون فایل‌های بازی فورتنایت به اطلاعات و فایل‌هایی با اشاره به بازی Fall Guys و کاراکترهای Bean و نوعی مینی‌گیم برخورد کرده و این جزئیات را افشا کرده بودند. کشف و فاش شدن این اطلاعات همزمان شد با فاش شدن مدارک از حالت‌های بازی جدیدی که آن‌ها را از حالت بازی استاندارد ساخته اپیک گیمز (Epic Games) یعنی بتل رویال متمایز می‌کرد.

از این حالت‌های جدید می‌توان به LEGO Fortnite و Rocket Racing اشاره داشت. به همین دلیل بسیاری فرض خود را بر این موضوع قرار دادند که Fall Guys نیز به همین شکل یک حالت بازی مشابه درون فورتنایت دریافت می‌کند. حال آن که به نظر می‌رسد قضیه به این صورت نخواهد بود.

چندین نفر از افشاکننده‌های اطلاعات مرتبط با فورتنایت به مانند کاربر Hypex، کاربر Loolo_Wrld و Wensoing اظهار داشته‌اند که مینی‌گیم‌های Fall Guys درون بخش بتل رویال فورتنایت قابل بازی خواهند بود. کاربران می‌توانند با این موانع مینی‌گیم‌ها تعامل داشته که آن‌ها را به Fall Guys Bean تبدیل کرده و به رقابت با سایر پلیرها وا می‌دارد. افرادی که بتوانند در یک دوره رقابت به پیروزی برسند، ظاهرا از ایکس‌پی جایزه بهره‌مند شده و هم‌چنین یک لوت ارزشمند نیز به دست می‌آورند. افشاکننده‌های اطلاعات این ویژگی را با Mothership در فصل هفتم از چپتر دوم بازی مقایسه کرده‌اند که طی آن پلیر به مینی‌گیم منحصر به فرد وارد شده و در صورت برد می‌تواند آیتم لجندری والت دریافت نمایند.

در حال حاضر مشخص نیست در همکاری فورتنایت و Fall Guys چه تعداد از این دوره‌های مینی‌گیم در هر مسابقه در دسترس قرار می‌گیرد، چه تعداد پلیر در هر مسابقه می‌تواند شرکت نماید و جوایز دقیقا به چه شکل خواهند بود. با این حال اگر این اطلاعات صحت داشته باشند، با نزدیک شدن با انتشار همکاری این دو بازی، جزئیات دقیق به اشتراک گذاشته خواهند شد.

اخیرا نقشه‌ راهی از بازی فورتنایت برای سال 2024 نیز افشا شده بود که بیان می‌داشت همکاری این بازی با Fall Guys در اواخر ماه مه و یا ابتدای ماه ژوئن عرضه می‌شود و پس از آن در اواخر تابستان همکاری با بند موسقی متالیکا و مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب صورت می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments