رویداد مشترک Batman و Fortnite به صورت رسمی معرفی شد

این رویداد به مناسبت هشتادمین سالگرد بتمن است

رویداد مشترک Batman و Fortnite به صورت رسمی معرفی شد نیکان صبوری ۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
رویداد مشترک Batman و Fortnite

بعد از شایعات طولانی بالاخره Epic Games از رویداد مشترک Batman و Fortnite به صورت رسمی رونمایی کرد. در این رویداد شاهد آیتم‌ها و وسایل جدیدی با تم بتمن هستیم.

کمپانی اپیک گیمز برای هشتادمین سالگرد بتمن کاملا طرفدارانش را سوپرایز کرده است. در کنار رایگان کردن 6 بازی معروف بتمن در فروشگاه خود، حال رویداد مشترک بین Batman و Fortnite را شاهد هستیم. در چند روز اخیر شاهد رواج شایعاتی در خصوص حضور بتمن در بازی Fortnite بوده‌ایم، دیتا ماینر‌ها (کسانی که با نفوذ به دیتای برنامه‌ها اطلاعات کسب می‌کنند) با پیدا کردن فایل‌هایی از ارتباط بین بتمن و فورتنایت خبر دادند و همین باعث ایجاد شایعاتی در خصوص حضور بتمن و ایجاد یک Crossover بین این دو برند شد. در نهایت شرکت اپیک گیمز این شایعات را تایید کرد.

رویداد مشترک Batman و Fortnite از تاریخ 30 شهریور 1398 (21 سپتامبر 2019) شروع شده است، در این رویداد بازیکنان با چالش‌های جدیدی روبرو هستند که تا تاریخ 9 مهر 1398 (1 اکتبر 2019) این چالش‌ها باقی خواهند ماند. آیتم‌ها و اسکین‌های جدیدی به بازی اضافه شده است که عبارت‌اند از:

  • Grapnel Gun: سلاح معروف بتمن است که می‌توان با آن لبه‌ی دیوارها را قلاب کرد و به سمت‌ آن رفت. پیش از همچین سلاحی وجود داشته ولی در حالت جدید بهبود‌هایی انجام شده که بعد از قلاب کردن دیوار‌ها می‌توان پرواز کرد.
  • Batarang: یکی دیگر از سلاح‌های بتمن بوده که یک تیغه‌ی پرتابی به شکل آرم این ابرقهرمان است. این تیغه بعد از پرتاب به دیوار چسبیده و در زمانی که دشمن جدید نزدیک آن بشود، منفجر خواهد شد.
  • دو اسکین جدید بتمن که از یکی از آنها از کمیک این مجموعه الهام گرفته و دیگری از روی یکی از فیلم‌های معروف این سری یعنی Dark Knight ساخته شده است. در کنار اسکین‌های بتمن، اسکین‌های کاراکتر Catwomen نیز قابل خرید است.
  • Gliders با تم بتمن برای پرواز کردن.

توجه داشته باشید برای خرید بسته‌ی بتمن که شامل دو عدد اسکین، دو عدد شنل، یک عدد داس و یک عدد Gliders می‌شود فقط تا تاریخ 14 مهر 1398 (6 اکتبر 2019) فرصت دارید. رویداد مشترک Batman و Fortnite تنها به آیتم‌ها و اسکین‌ها ختم نمی‌شود، در بازی شهر Tilted Town به Gotham City تبدیل شده است و تمام معماری آن مانند Batman: The Animated Series و سری بازی‌های Arkham است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا