#مهسا_امینی

ارتقای For Honor به نسل بعد رایگان خواهد بود

ورود جنگجوها به نسل نهم تایید شد

For Honor

یوبی‌سافت (Ubisoft) می‌گوید در زمان عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5، کاربران می‌توانند For Honor را به ‌صورت رایگان به نسل نهم ارتقا دهند.

بازی پرطرفدار For Honor توسط شعبه‌ی مونترئال یوبی‌سافت ساخته شده است. در این اثر اکشن مبارزه‌ای، بازیکنان قادر هستند از میان شوالیه، سامورایی، وایکینگ و شخصیتی جدید در ژانر ووشیای کشور چین، یکی را انتخاب کنند و در فضایی باستانی به مبارزه علیه دشمنان خود بپردازند. این عنوان در زمان انتشار برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. طبق گفته‌ها‌ی اخیر یوبی‌سافت، به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان برای کنسول‌های نسل نهم هم برنامه‌هایی دارند و می‌خواهند کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 هم For Honor را تجربه کنند.

طبق اخبار منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان بازی For Honor، این عنوان قرار است به‌زودی برای کنسول‌های نسل آینده‌ی سونی و مایکروسافت هم منتشر شود. از سوی دیگر، در صورتی که کاربران نسخه‌ی نسل هشتم این بازی را داشته باشند، می‌توانند به صورت رایگان For Honor را به نسل نهم ارتقا دهند و آن را در ایکس‌باکس سری ایکس یا پلی‌استیشن 5 تجربه کنند.

با انتشار خبر عرضه‌ی For Honor برای ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5، یوبی‌سافت از پیشرفت این عنوان در کنسول‌های نسل بعدی خبر داده است. بهبود بازتاب آب، بهبود فاصله‌ی سطح جزئیات، بهبود وضوح سایه، بهتر شدن فیلترینگ تکستچر و ارائه‌ی رزولوشن 4K از مواردی است که در نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 بازی For Honor اعمال می‌شوند. لازم به ذکر است که این بازی اکشن مبارزه‌ای از ویژگی کراس‌سیو پشتیبانی نمی‌کند و کاربران باید اطلاعات و خریدهای خود را از پلی‌استیشن 4 به پلی‌استیشن 5 یا از ایکس‌باکس وان به ایکس‌باکس سری ایکس منتقل کنند.

بازی مهیج For Honor هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. طبق گفته‌های توسعه‌دهندگان، این عنوان به زودی برای کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا