تریلری از گیم‌پلی بازی لغو شده‌ی Prince of Persia Redemption لو رفت

نمایش بازی متعلق به ۸ سال قبل است!

اخیرا تریلری از گیم‌پلی یک بازی با نام Prince of Persia Redemption در یوتیوب منتشر شده که به نظر می‌رسد روند ساخت آن به طور کلی لغو شده است.

سال‌های زیادی از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ از مجموعه‌ی «شاهزاده‌ی ایرانی» می‌گذرد و در طی این مدت اکثر طرفداران بازی‌های ویدیویی، انتظار معرفی نسخه‌ی جدید این سری را از سوی شرکت یو‌بی‌سافت داشته‌اند. حال، تریلری از یک بازی با نام Prince of Persia Redemption در یوتیوب منتشر شده است. بر اساس گزارش‌های پیرامون این ویدیو، نسخه‌ی جدید Prince of Persia از زمان انتشار Assassin’s Creed 3 و در سال ۲۰۱۲ در دست ساخت بوده و این تریلر گیم‌پلی مربوط به ۸ سال قبل می‌شود.

هنوز مشخص نیست که این تریلر از طرف چه کسی منتشر شده؛ یا چرا بعد از گذشت مدت زمان بسیار زیادی این ویدیو به بیرون درز پیدا کرده است. تنها می‌توان گفت که این تریلر به سرعت در حال انتشار یافتن است. همچنین، در ادامه شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می‌توان اطمینان داشت که این تریلر ساختگی نباشد؟ در این رابطه جاناتان کوپر، یکی از انیماتور بازی‌هایی مثل Assassin’s Creed 3 و The Last of Us 2، توضیحاتی را ارائه کرده است. بر اساس یک توییت و به نقل از کوپر، این ویدیو، بیلد اولیه‌ی بازی را نمایش می‌دهد؛ با تمامی این اوصاف یوبی‌سافت تصمیم به لغو ساخت نسخه‌ی جدید Prince of Persia گرفت.

همچنین مطابق اطلاعات درج شده در گزارش‌ها، وظیفه‌ی توسعه‌ی بازی بر عهده‌ی کای نویین (Khai Nguyen) بوده است. نویین بعدها کار روی For Honor، دیگر بازی شرکت یوبی‌سافت را شروع کرد.

چند سالی است که شایعات زیادی پیرامون انتشار نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Prince of Persia وجود دارد و هر ساله علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی امیدوارند تا شاهد معرفی یک بازی جدید از این سری باشند؛ با این حال، به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت هنوز تصمیمی برای ساخت «شاهزاده‌ی ایرانی» نگرفته است.

البته اگر به خاطر داشته باشید، چند روز پیش خبری مبنی بر ثبت دامنه‌ی Prince of Persia 6 توسط یوبی‌سافت در فضای مجازی منتشر شد؛ خبری که Ubisoft هنوز نسبت به آن هیچ واکنشی نشان نداده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا