اولین تصاویر از ابرشرور فیلم The Flash منتشر شدند

ابرشروری ترسناک و خطرناک

اولین تصاویر از ابرشرور فیلم The Flash منتشر شدند عرفان بدری ۹ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ سینمای جهان
ابرشرور فیلم The Flash

طرفداران اخیرا توانسته‌اند تا اولین نگاه را به ابرشرور فیلم The Flash از طریق اکشن فیگورهای جدید این اثر داشته باشند.

مدت زمان زیادی تا بازگشت بسیاری از شخصیت محبوب و دوست‌داشتنی دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) در فیلم The Flash باقی نمانده است، اما تمرکز بیشتر طرفداران روی شخصیت‌هاییست که در این فیلم بازمی‌گردند و برخیشان برای آخرین روی پرده سینما حضور پیدا می‌کنند، بنابراین کمتر مخاطبی پیدا می‌شود که درباره داستان هیجان‌انگیز و پیامدهای آن صحبت کند.

یکی از شخصیت‌های مهمی که بسیاری حدس می‌زدند که در این داستان مولتی‌ورسی حضور پیدا کنند و حتی شایعات و گزارشات درباره آن منتشر شدند، دارک فلش (Dark Flash) بود که همان طور که از نامش پیداست، یک نسخه تیره تر و خشنتر از بری آلن (Barry Allen) است. با توجه به این که داستان فیلم تا حدودی از رویداد Flashpoint در کتاب‌های کمیک الهام گرفته است، می‌توان انتظار داشت که این ابرشرور فیلم The Flash نقش مهمی در داستان این اثر داشته باشد.

تا پیش از این به طور قطعی و رسمی حضور دارک فلش در فیلم The Flash تائید نشده بود، اما اکنون به لطف کالاهای رسمی این اثر، نه تنها می‌دانیم این شخصیت در فیلم حاضر خواهد شد، بلکه می‌توانیم اولین نگاه به او را نیز داشته باشیم.

به تازگی تصاویری از اکشن فیگورهای هفت اینچی جدید فیلم The Flash، محصول شرکت مک‌فارلن تویز (McFarlane Toys) منتشر شده است که اولین نگاه رسمی به ابرشرور فیلم The Flash، یعنی دارک فلش را به طرفداران ارائه می‌دهد. شما در زیر می‌توانید این تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

تصاویر منتشر شده از این اکشن فیگور طراحی پیچیده و ترسناک دارک فلش را نشان می‌دهد که با لباس فلش تضاد چشمگیری دارد و نشان می‌دهد که طراحان به خوبی از عهده ارائه یک ابرشرور عجیب و وحشتناک برآمده‌اند.

با توجه به چیزی که از داستان‌های کمیکی می‌دانیم و همچنین چیزی که با توجه به این تصاویر به نظر می‌رسد، می‌توان گفت که دارک فلش قرار است یک دشمن بسیار قدرتمند باشد که حسابی این شخصیت را به چالش می‌کشد. با توجه به این که دارک فلش اکشن فیگور رسمی خود را دارد، احتمالا این شخصیت یک شخصیت شرور دوم نباشد، بلکه جزو شخصیت‌های شرور اصلی فیلم The Flash باشد.

فیلم The Flash برای اکران در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. اندی موسکیتی (Andy Muschietti)، کارگردان مجموعه فیلم‌های ترسناک It این اثر را کارگردانی کرده است. ازرا میلر (Ezra Miller) در نقش فلش، ساشا کال (Sasha Calle) در نفش سوپرگرل (Supergirl) و مایکل شنون (Michael Shannon) در نقش ژنرال زاد (General Zod) از جمله بازیگرانی‌اند که در فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین مایکل کیتون (Michael Keaton) پس از سال‌ها در این فیلم نقش بتمن را ایفا کرده است، اما بن افلک (Ben Affleck) نیز در این اثر حضور دارد تا برای آخرین بار نقش بتمن را ایفا کند.

3.4 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا