تصویر جدید لوگو فیلم The Flash منتشر شد | آیا ارتباطی میان Arrowverse و DCEU وجود دارد؟

شایعه‌ها از حضور یک چهره غیرمنتظره خبر می‌دهند

تصویر جدید لوگو فیلم The Flash

اندی موسکیتی فیلمساز آرژانتینی تصویر جدید لوگو فیلم The Flash را از طریق حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

وارنر و دی‌سی فیلمز قصد دارند در قالب دوازدهمین فیلم DC Extended Universe به داستان اختصاصی فلش بپردازند. او در تازه‌ترین ماجراجویی خود به گذشته سفر می‌کند تا جلوی قتل مادرش و به زندان افتادن پدر خود را بگیرد اما این اقدام باعث بر هم ریختن خط‌های زمانی می‌شود. در نتیجه، مخاطبان حین تماشای اثر با نسخه مایکل کیتون (Michael Keaton) و بن افلک (Ben Affleck) بتمن مواجه می‌شوند. به این دو مورد باید سوپرگرل با نقش‌آفرینی ساشا کال (Sasha Calle)، آیریس وست با نقش‌آفرینی کرسی کلمونس (Kiersey Clemons)، نورا آلن با نقش‌آفرینی ماربیل وردو (Maribel Verdú) و هنری آلن با نقش‌آفرینی ران لیوینگاستون (Ron Livingston) را افزود.

اولین اقتباس سینمایی فلش هم اکنون در حال فیلمبرداری است اما برای رسیدن به چنین نقطه‌ای فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشته است. تولید فیلم نخستین بار در دهه ۸۰ میلادی مطرح شد. دو دهه بعد و در سال ۲۰۰۴ میلادی، دیوید اس. گویر (David S. Goyer) به پروژه پیوست اما او با گذشت مدتی کنار کشید تا نام‌های دیگری مانند شاون لوی (Shawn Levy) رویش کار کنند. اضافه شدن چهره‌های مختلف و قطع همکاری با آن‌ها پس از راه‌اندازی DC Extended Universe هم ادامه داشت تا اینکه اندی موسکیتی (Andy Muschietti) روی صندلی کارگردانی نشست. در پرونده هنری او ساخت قسمت‌های اول و دوم It دیده می‌شود.

اندی موسکیتی ساعاتی قبل تصویر جدید لوگو فیلم The Flash را از طریق حساب اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت. نخستین باری نیست که فیلمساز آرژانتینی دست به چنین کاری می‌زند. او طی ماه‌های بازیگر سوپرگرل را معرفی و اولین تصویر از لباس بتمن مایکل کیتون را منتشر کرده بود. به طور کلی، می‌توان گفت او علاقه زیادی به تعامل با طرفداران در فضای مجازی دارد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

تقریبا همزمان با انتشار تصویر جدید لوگو فیلم The Flash یک شایعه جدید از راه رسید. وب سایت The Illuminerdi که تمرکز ویژه‌ای روی آثار ابرقهرمانی دارد، مدعی شد گرنت گاستین (Grant Gustin) در دوازدهمین اثر DC Extended Universe حضور داشته و قرار است به عنوان بری آلن جلوی دوربین برود. نگارنده مطلب به اطلاعات چندانی دسترسی نداشته اما تاکید داشت گاستین همان نسخه‌ای از فلش را به تصویر خواهد کشید که در سریالش مشاهده می‌کنیم. در ضمن، به نظر می‌رسد حضور گاستین کوتاه بوده و نباید انتظار یک همکاری میانشان را داشت.

در صورتی که گزارش The Illuminerdi حقیقت داشته باشد، نخستین باری نخواهد بود که ازرا میلر (Ezra Miller) و گرنت گاستین جلوی یک دوربین حضور یافته و نسخه‌های مختلف فلش را به تصویر می‌کشند. اتفاق مشابهی قبلا در کرس‌اُور Crisis on Infinite Earths رخ داده بود. در ضمن، اگر این اتفاق رخ دهد، ممکن است در آینده شاهد همکاری شخصیت‌های ارورس و دنیای سینمایی دی‌سی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا