خداحافظی پنج بازی جذاب از لیست بازی‌های Xbox Game Pass

سورپرایز مایکروسافت، این بار کسی را خوشحال نکرد!

حذف بازی‌های Xbox Game Pass

در حالی که طی ماه‌های اخیر همواره اخبار خوب و خوشحال‌کننده‌ای مبنی بر تکامل لیست بازی‌های Xbox Game Pass به گوش می‌رسید، امروز متوجه شدیم که پنج بازی بزرگ و مهم از این سرویس محبوب حذف شده است!

بدون شک راه‌اندازی سرویس ایکس‌باکس گیم پس از مهم‌ترین و در عین حال پرطرفدارترین سیاست‌های مایکروسافت در قبال نسل هشتم کنسول‌های بازی به‌حساب می‌آید؛ سیاستی که پای آن به ویندوز 10 هم باز شد تا علاقه‌مندان به پلتفرم رایانه‌های شخصی هم بتوانند از این سرویس جذاب و البته مقرون به صرفه، بهره ببرند.

اضافه شدن بازی‌های بزرگی مانند GTA V، Tekken 7 و Frostpunk به لیست بازی‌های Xbox Game Pass این انتظار را رقم می‌زد که سال ۲۰۲۰ میلادی، شرایط را برای این سرویس اشتراکی همواره رو به جلو پیش ببرد اما اگر به قسمت Leaving Soon در سایت‌ رسمی ایکس‌باکس مراجعه کنید، متوجه می‌شوید که در طرف مقابل، عناوین بزرگی در حال ترک ایکس‌باکس گیم پس هستند. این عناوین شامل Tom Clancy’s The DivisionT، Resident Evil 4، Tomb Raider Definitive Edition، Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition و Saints Row: The Third می‌شود.

هنوز تاریخ دقیقی برای حذف این بازی‌ها از لیست بازی‌های Xbox Game Pass اعلام نشده است اما معمولا، آثاری که در برگه‌ی Leaving Soon قرار می‌گیرند، حداکثر تا دو هفته‌ی دیگر با این سرویس اشتراک وداع می‌کنند. بنابراین، اگر به دنبال تجربه‌ی این بازی‌های بزرگ و محبوب در کنسول ایکس‌باکس وان خود هستید، بهتر است عجله کنید.

شما می‌توانید با عضویت در سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس، به مجموعه‌ای بیش از ۴۰۰ بازی دسترسی داشته باشید. هزینه‌ی عضویت در این سرویس، ماهانه ۱۰ دلار است؛ با این حال، اگر برای اولین بار می‌خواهید عضوی از خانواده‌ی Xbox Game Pass باشید، می‌توانید برای ماه اول تنها با پرداخت یک دلار، اشتراک Ultimate را از آن خود کنید؛ این نوع اشتراک، شامل یک ماه Xbox Live Gold هم می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا