بازی Fist of the North Star: Legends ReVIVE توسط سگا برای موبایل عرضه خواهد شد

تجربه‌ی مدرن از یک بازی قدیمی

بازی Fist of the North Star: Legends ReVIVE توسط سگا برای موبایل عرضه خواهد شد بهزاد شعبانی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی Fist of the North Star: Legends ReVIVE

وز شرکت ژاپنی سگا رسما تایید کرد که بازی Fist of the North Star: Legends ReVIVE در چند ماه آینده برای موبایل‌ها منتشر خواهد شد.

بازی Fist of the North Star یک عنوان قدیمی است که نسخه‌ی نخست آن در دهه 80 میلادی در ژاپن انتشار یافت. این بازی نقش آفرینی با الهام از یک مانگای ژاپنی به همین اسم، توسعه داده شده بود.

حالا پس از سال‌ها، مجددا سگا قصد دارد که نسخه‌ی به‌روز شده‌ی این بازی را تحت عنوان Fist of the North Star: Legends ReVIVE برای موبایل (سیستم عامل‌های اندروید و iOS) در ژاپن عرضه کند؛ با این وجود، احتمال عرضه این بازی برای سایر نقاط دنیا وجود دارد.

همچنین قرار است از تاریخ 22 الی 31 خرداد سال جاری (مصادف با 12 الی 21 جون 2019 میلادی) نسخه‌ی بتای این بازی در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. برای دسترسی به این نسخه، می‌باست ابتدا ثبت نام کنید. شرکت سگا (Sega) مدعی شده است که تا حد ممکن از نظرات و پیشنهادات بازیکنان نسخه‌ی بتای این بازی بهره خواهد برد تا نسخه‌ی Legends ReVIVE بازی Fist of the North Star تجربه‌ای کم‌نظیر روی پلتفرم موبایل باشد.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای نسخه نهایی این بازی اعلام نشده است.

پیش از این، سگا با عرضه نسخه‌های از بازی Alien و Sonic ثابت کرده بود که به انتشار بازی‌هایش برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS علاقه زیادی دارد. حالا هم به نظر می‌رسد، نسخه‌ی جدید Fist of the North Star آخرین بازی سگا برای موبایل (تلفن‌های هوشمند) نباشد و باز هم سگا نسبت به توسعه و انتشار بازی‌های بیشتری برای موبایل اقدام کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا