قسمت‌های اول و دوم Darksiders و عنوان Steep در فروشگاه اپیک رایگان شد

تا ۹ ژانویه فرصت دریافت این بازی‌ها را دارید

قسمت‌های اول و دوم Darksiders فروشگاه اپیک

پس از پایان رویداد ۱۲ روزه‌ی تعطیلات سال نو میلادی، قسمت‌های اول و دوم Darksiders و عنوان Steep در فروشگاه اپیک رایگان شد.

تعطیلات سال نو میلادی ۲۰۱۹ پایان یافت و همزمان با آن رویداد‌ ویژه آن هم به اتمام رسیده است. سوال اصلی اینجاست که آیا امسال مانند سال قبل هم سالی پر از بازی رایگان در فروشگاه اپیک خواهد بود؟ اگر به یاد داشته باشید فروشگاه Epic Games پیش از شروع تعطیلات سال جدید میلادی رویداد ویژه‌ای تهیه کرد که در آن به مدت ۱۲ روز، ۱۲ بازی رایگان برای کابران این پلتفرم ارائه می‌کند. همچنین اپیک اعلام کرد که کار آن‌ها با بازی‌های رایگان تمام نشده و در سال ۲۰۲۰ هم شاهد رایگان شدن بازی‌های بیشتری توسط آن‌ها خواهیم بود.

دیروز آخرین روز از کمپین ۱۲ روزه‌ی فروشگاه اپیک بود و این شرکت برای اولین عناوین رایگان سال جدید میلادی سه عنوان Darksiders: Warmastered Edition، Darksiders II: Deathinitive Edition و Steep را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داده است.

Darksiders: Warmastered Edition و Darksiders II: Deathinitive Edition عناوین قدیمی و خاطره انگیزی هستند که شما در هر کدام از آن‌ها در نقش یک سوار آخرالزمانی هستید. خوشبختانه هر دو عنوان اکنون در فروشگاه اپیک رایگان شدند و می‌توانید به حساب کاربری خود رفته و آن‌ها را دریافت کنید تا این بازی‌ برای همیشه در اکانت شما حفظ شود. بازی سوم که شرکت اپیک آن را رایگان کرده، بازی Steep است. Steep یک عنوان ورزشی اسکیت سواری روی برف است که در سال ۲۰۱۶ توسط یوبی‌سافت منتشر شد.

لازم به ذکر است که قسمت‌های اول و دوم Darksiders و عنوان Steep در فروشگاه اپیک تا هفته‌ی دیگر یعنی ۱۹ دی ۱۳۹۸ (۹ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) رایگان خواهد بود. میزان ارزش مالی این سه بازی ۸۰ دلار است. اگر شما جزو کسانی هستید که این بازی‌ها را تجربه نکرده‌اید شدیدا پیشنهاد می‌کنم حتما آن‌ها دانلود و امتحان کنید. Epic Games بعد از این تاریخ عناوین دیگری را به‌صورت رایگان عرضه خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا