کار فروشگاه اپیک با بازی‌های رایگان تمام نشده است

اپیک دو بازی دیگر را تا هفته‌ی آینده رایگان خواهد کرد

فروشگاه اپیک

فروشگاه اپیک در دسامبر سال گذشته معرفی شد و از همان ابتدا این قول را داد که در سال ۲۰۱۹ با بازی‌های رایگان به استقبال کاربرانش می‌رود.

دسامبر امسال هم با یک کمپین ۱۲ روزه از بازی‌های رایگان آغاز شد تا سال ۲۰۱۹ را با آن تمام کند. با فرا رسیدن روز دوازدهم متوجه شدیم که کار اپیک با این ۱۲ بازی رایگان تمام نشده و قرار است بازی‌های بیشتری در ژانویه‌ی ۲۰۲۰ رایگان شوند.

اپیک در سال ۲۰۱۹ ابتدا دو بازی را هر دو هفته رایگان می‌کرد؛ این روند در ادامه به تعداد یک یا حتی دو بازی در یک هفته رسید. با این حال، اگر به صفحه‌ی اصلی این فروشگاه مراجعه کنید، در کنار بازی رایگان Yooka-Laylee and the Impossible Lair، لوگو دو بازی جدید را می‌بینیم که به نظر می‌رسد دو بازی Darksiders 2 و Steep خواهند بود. این دو بازی وقتی که رایگان شوند، تا حدود یک هفته بعد هم در دسترس کاربران خواهند بود.

تمام شدن سال ۲۰۱۹ قرار نیست لزوما پایانی برای بازی‌هایی باشد که اپیک در فروشگاه خودش به‌صورت رایگان عرضه می‌کند. این ماجرا حداقل برای مدتی دیگر هم ادامه خواهد داشت. اپیک روند رایگان کردن بازی‌هایش در سال ۲۰۱۹ را از تاریخ ۱۰ ژانویه شروع کرد و به نظر می‌رسد حالا با رایگان کردن این دو بازی، پایانی را برای یک سالی که قولش را با بازی‌های رایگان داده بود، آماده می‌کند.

این که اپیک چه برنامه‌ای برای ادامه‌ی ۲۰۲۰ دارد مشخص نیست اما بعید است که این شرکت بزرگ بی‌خیال پروموت کردن فروشگاهش با مواردی این چنینی شود. درآمد بالای اپیک و منابع مالی قدرتمند این شرکت جزو واضح‌ترین دارایی‌های آن‌ها است که می‌تواند به تبعیت از آنُ رضایت خیلی از بازیسازها را با پول بخرد. بعید نیست که سال ۲۰۲۰ هم مثل سال گذشته، به سالی تبدیل شود که کاربران پی‌سی آن را سال بازی‌های رایگان بدانند!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا