تماشا کنید: اولین تریلر رسمی از بتل رویال زولا منتشر شد

ثابت کنید که چه کسی بهترین است!

تماشا کنید: اولین تریلر رسمی از بتل رویال زولا منتشر شد بهزاد شعبانی ۲۹ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ زولا

بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار، اولین تریلر رسمی از حالت بتل رویال بازی زولا به انتشار رسید؛ تریلری که در آن شاهد بخش‌هایی از گیم پلی این مود هستیم.

بیشتر از یک سال است که از معرفی Zula Battle Royale می‌گذرد؛ هر چند که پیش از این قرار بود این مود پیش از آغاز سال ۱۴۰۰ به انتشار برسد، اما به دلایل مشکلات ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا یا همان کووید-۱۹، توسعه‌ی این عنوان نیز به موانع گوناگونی مواجه شد.

 

با این حال، اعضای استودیوی سورنا گیمز و همچنین لوکوم گیمز، توانستند این بازی مورد انتظار را محیای انتشار کنند. همان‌طور که می‌دانید، از همین امروز نسخه‌ی کلوزبتای بازی در دسترس قرار می‌گیرد و قرار است تا چند هفته‌ی دیگر، نسخه‌ی نهایی بازی نیز به انتشار برسد.

به همین مناسبت، اولین تریلر زولا بتل رویال، دقایقی پیش به انتشار رسید که شما می‌توانید این ویدیو را در بالای همین صفحه تماشا کنید.

این تریلر تنها ۵۰ ثانیه زمان دارد اما اطلاعات قابل توجهی را از حالت بتل رویال بازی Zula در اختیار مخاطب خود قرار می‌دهد؛ با تماشای این ویدیو می‌توانید شاهد بخش‌هایی از نقشه‌ی بازی باشید؛ همچنین، همان‌طور که پیش از این هم اعلام شده بود، بازیکنان این مود را با یک چاقو و تفنگ دستی آغاز خواهند کرد.

امروز سه‌شنبه، مورخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در کانال توییچ ایران زولا رویداد زنده‌ای به مناسبت لانچ کلوزبتای بتل رویال زولا برگزار خواهد شد که طی آن، بلیط رایگان دسترسی به این نسخه، به تماشاگران، اهدا خواهد شد. همچنین اگر می‌خواهید که اطلاعات بیشتری از این اثر به دست آورید، به هیچ وجه لایو امروز را از دست ندهید.

بازی Zula اثری در ژانر تیراندازی اول شخص و چندنفره‌ی آنلاین است که به صورت کاملا رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به انتشار رسیده؛ همان طور که پیش از این هم اشاره شد، حالت بتل رویال آن نیز به رایگان در دسترس کاربران PC قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

29 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا