اولین تصاویر رسمی Spider-Man: No Way Home از توبی مگوایر و اندرو گارفیلد منتشر شد

اسپویل رسمی از رازی که لو رفته بود

تصاویر رسمی Spider-Man: No Way Home

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره تصاویر رسمی Spider-Man: No Way Home با حضور دو اسپایدرمن سری‌های قدیمی با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) منتشر شده است.

نکته خاص فیلم Spider-Man: No Way Home این بود که در آن، از شخصیت‌های قدیمی سری‌های قبلی اسپایدرمن که سم ریمی (Sam Raimi) و مارک وب (Mark Webb) آن‌ها را ساخته بودند، استفاده شده بود. این خود به عامل محبوبیت فوق‌العاده زیاد این اثر سینمایی تبدیل شد، اما نکته قابل توجه اینجاست که این تمام ماجرا نبود! بلکه سونی و استودیو مارول قصد داشتند تا حضور دو شخصیت مرد عنکبوتی قبلی خود با بازی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را هم در این اثر سینمایی قرار دهند، بدون آنکه طرفداران پیش از اکران این موضوع را متوجه شوند.

به هر حال می‌دانیم که حدود یک سال پیش از آنکه خود فیلم منتشر شود، متاسفانه داستان و بخشی از فیلمنامه آن درست مثل Doctor Strange 2 لو رفت، و در این بین نیز کاربران بسیاری حضور دو شخصیت مرد عنکبوتی از جهان‌های سم ریمی و The Amazing Spider-Man را تایید کردند. حال بماند که اندرو گارفیلد چقدر حرفه‌ای درباره این موضوع رفتار کرده و طوری نشان داد که انگار اصلا در این اثر سینمایی حضور ندارد!

با این وجود، به تازگی برخی تصاویر رسمی با کیفیت نسبتا پایین از Spider-Man: No Way Home منتشر شده که همگی نبرد نهایی فیلم را نشان می‌دهند.

تصاویر رسمی Spider-Man: No Way Home

در فیلم Spider-Man: No Way Home، داستان از این قرار است که پس از لو رفتن هویت پیتر پارکر در پایان Far From Home، او سعی می‌کند تا به هر قیمتی که شده، دوباره این هویت را مخفی کند. به همین دلیل نیز به سراغ داکتر استرنج می‌رود تا با جادو، کاری کند که همه فراموش کنند او اسپایدرمن است!

به هر حال جادو خطا می‌رود و چنان که پیداست، تمامی ابرشرورهای سابق دنیای سری‌های دیگر اسپایدرمن در جهان MCU حاضر می‌شوند. اما در کنار آن‌ها، دو مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد هم وارد ماجرا می‌شوند تا به پیتر پارکر تام هالند (Tom Holland) کمک کنند. با این وجود، سونی سعی داشت تا این خبر را تا پیش از اکران فیلم به صورت یک راز نگه دارد، اما حال که اثر به صورت رسمی پخش شده، تصاویری از آن را برای انتشار در دسترس قرار داده است.

با این تصاویر، رسما اعلام شد که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man: No Way Home حضور دارند. همچنین اگر دقت کنید، صحنه لگد خوردن لیزارد از هوا که در تریلر رسمی فیلم حذف شده بود، حال با سکانس اصلی در فیلم جایگزین شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا