گریم متفاوت پژمان جمشیدی در فیلم سینمایی کوسه را از اینجا ببینید

پژمان جمشیدی در فیلم کوسه

روز گذشته اولین تصویر از گریم پژمان منتظری در فیلم سینمایی کوسه منتشر شد که از ظاهر کاملا متفاوت این بازیگر ۴۲ ساله حکایت دارد.

دفاع راست سابق پرسپولیسی‌ها بعد از طی کردن روندی نزولی در دوران فوتبالیش، خیلی زود تصمیم به خداحافظی از این ورزش گرفت و ترجیح داد که فعالیت هنری خودش را در بستر سینما و تلویزیون آغاز کند. اولین حضور او جلوی دوربین صدا و سیما به سریال طنز ساختمان پزشکان برمی‌گردد؛ جایی که حضور پژمان به عنوان بازیگر مهمان در یکی از اپیزودها، حسابی سر و صدا به پا کرد.

دو سال بعد اما پخش سریال پژمان، نقطه‌ی عطف حرفه‌ی بازیگری او شد. به رغم وجود کلکسیونی از نواقص، بیشتر علاقه‌مندان به سریال‌های طنز ایرانی از این اثر لذت بردند تا از آن سال به بعد، پژمان جمشیدی نه به عنوان یک فوتبالیست بلکه به عنوان یک کمدین در ایران شناخته شود.

بعد از درخشش او در سریالی به نام خودش، پژمان جمشیدی در آثار سینمایی جالب توجهی از جمله آتش بس ۲، خوب بد جلف، هر دو قسمت تگزاس، ۵۰ کیلو آلبالو و چند فیلم دیگر حضور یافت تا ثابت کند که چه توانمندی‌هایی در عرصه‌ی بازیگری دارد؛ اما یک وجه اشتراک بین بیشتر سوابق او وجود دارد و آن هم این است که بیشتر نقش‌هایی که پژمان جمشیدی ایفا کرده، شباهت زیادی به هم داشتند.

پژمان جمشیدی فیلم سینمایی کوسه

به لطف فیلم سینمایی کوسه این فرصت در اختیار این بازیگر محبوب قرار گرفته تا بتواند در نقشی کاملا متفاوت ظاهر شود. هنوز اطلاعات خاصی از این فیلم در دسترس قرار نگرفته اما با توجه به گریم کاملا متفاوت این بازیگر ۴۲ ساله می‌توان به این مورد پی برد که پژمان جمشیدی با ظاهری دور از تصور و احتمالا نقشی متفاوت جلوی دوربین کوسه خواهد رفت.

از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی می‌توان به مهران احمدی، مهدی هاشمی، سیما تیرانداز، بهناز جعفری، ریحانه پارسا، محمدجواد جعفرپور، مهران رجبی و ماری سلامه اشاره کرد. سید محمد احمدی تهیه‌کننده‌ی آن خواهد بود و علی عطشانی روی صندلی کارگردانی آن خواهد نشست.

هنوز تاریخی برای اکران فیلم کوسه اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا