#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازیگر کیت بیشاپ در سریال Hawkeye سرانجام معرفی شد

انتشار اولین ویدیو از پشت صحنه‌ی سریال جدید مارول

به لطف ویدیو و تصاویری که ساعاتی قبل در فضای مجازی قرار گرفتند، هویت بازیگر کیت بیشاپ در سریال Hawkeye سرانجام فاش شده است.

دنیای سینمایی مارول دارای شخصیت‌های متعددی است که از لحاظ میزان اهمیت در سطح‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. استودیوی آمریکایی در سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفت ساخت چند سریال تلویزیونی را با محوریت تعدادی از شخصیت‌های سطح دو از جمله هاکای آغاز کند. این شخصیت نخسیتن بار در Thor محصول سال ۲۰۱۱ حضور یافته بود و سپس به صورت کامل در The Avengers محصول سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اگرچه کلینت بارتون طی سال‌های گذشته در فیلم‌های مختلفی حاضر بوده اما اطلاعات چندانی از گذشته‌اش موجود نیست. انتظار می‌رود این شرایط با ساخت سریال Hawkeye توسط جاناتان ایگلا (Jonathan Igla) تغییر کند.

مارول طی دو سالی که از تایید ساخت نخستین اقتباس سریالی هاکای می‌گذرد، سیاست‌های سختگیرانه‌ی خود را رها نکرد تا اطلاعات چندانی از پروژه موجود نباشد؛ برای مثال، استودیوی آمریکایی تایید کرده بود کیت بیشاپ در جریان داستان حضور دارد اما هرگز نامی از بازیگر این نقش نبرد. همین اتفاق هم فرصتی را برای انتشار گزارش‌های غیررسمی به وجود آورد. تقریبا همه‌ی گزارش‌ها تاکید داشتند هیلی استاینفیلد (Hailee Steinfeld) نقش کیت را جلوی دوربین ایفا می‌کند. تعداد بالای مطالب باعث شده بود هیچ شک و شبهه‌ای در این موضوع وجود نداشته باشد تا اینکه استاینفیلد در یکی از مصاحبه‌ی خود پذیرش نقش بیشاپ را صریحا رد کرد.

به لطف ویدیو و تصاویری که ساعاتی قبل در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفتند، هویت بازیگر کیت بیشاپ در سریال Hawkeye نهایتا فاش شده است. با توجه به آن‎ها، می‌توان گفت هیلی استاینفیلد نقش کیت را در دنیای سینمایی مارول ایفا می‌کند. در حال حاضر مشخص نیست تکذیب کردن گزارش‌های غیررسمی توسط استاینفیلد خواسته‌ی مدیران مارول بوده یا آن زمان قرارداد به صورت رسمی به امضا نرسیده بود. به هر حال، ویدیویی که از پشت صحنه منتشر شده، هنرپیشه‌ی جوان را در کنار جرمی رنر (Jeremy Renner) نشان می‌دهد که از پله‌های یک ایستگاه مترو در نیویورک پایین آمده و به داخل واگن می‌روند. نکته‌ی جالب ویدیو، حضور یک سگ در کنار دو بازیگر نقش اصلی است.

اگر کمیک بوک‌های هاکای را خوانده باشید، باید بدانید کلینت بارتون در جریان یکی از ماجراجویی‌های خود سگی را نجات داده و نهایتا تصمیم می‌گیرد آن را به عنوان حیوان خانگی نگه دارد. این سگ با نام لاکی شناخته می‌شود. در ضمن، تصاویری که از پشت صحنه‌ی Hawkeye تهیه شده‌اند مانند ویدیو به صحنه‌ی پایین آمدن از راه پله‌ی ایستگاه مترو مربوط می‌شوند. با اینحال، یک نکته‌ی بسیار مهم را در خود جای داده‌اند که در ویدیو قابل‌مشاهده نیست. اگر به گوش بارتون در تصاویر نگاه کنید متوجه‌ی یک دستگاه کوچک می‌شوید. در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان گفت اما دستگاه مورد نظر احتمالا نقص شنوایی شخصیت اصلی را برطرف می‌کند.

طبق آنچه در کمیک بوک‌ها به تصویر کشیده شد، کلینت بارتون در جریان نبرد با کراس‌فایر قدرت شنوایی خود را از دست داد. او مدتی بعد طی اتفاقاتی کشته و سپس به زندگی باز‌گردانده شد. کلینت بعد از بازگشت قدرت شنوایی‌اش را بار دیگر به دست آورده بود. هاکای اینبار قدرت شنوایی‌اش را به خاطر نبرد با کلاون از دست داد. بعد از این اتفاق، تونی استارک یک دستگاه کوچک برای او طراحی و تولید کرد تا بتواند قدرت شنوایی‌اش را به دست بیاورد. البته مشکلات شنوایی این شخصیت در دوران کودکی و آزار و اذیت‌هایی که از سوی پدرش ‌دیده بود ریشه دارد.

در پایان، انتظار می‌رود سریال Hawkeye اواخر سال آینده یا اوایل سال ۲۰۲۲ پخش شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا