#مهسا_امینی

اولین تصاویر سریال Halo نمایی واضح از مستر چیف را نشان می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۱۰ می‌رسد

اولین تصاویر سریال Halo

صفحه Idle Sloth که در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت می‌کند، چندی پیش اولین تصاویر سریال Halo را منتشر کرد.

در حالی که توجه‌ها به سمت Halo Infinite جلب شده، یک پروژه دیگر هم وجود دارد که مراحل توسعه را پشت سر گذاشته و به این فرنچایز ارتباط دارد: سریال تلویزیونی Halo. استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی در سال ۲۰۱۳ میلادی با ایکس‌باکس اینترتینمنت وارد همکاری شد تا سریال هیلو را بسازد. پس از گذشت پنج سال، شبکه شوتایم به پروژه اضافه شد تا وظیفه نشر را بر عهده بگیرد. شبکه آمریکایی دستور داد فصل اول در قالب ۱۰ قسمت ساخته شود. مدتی پس از این اتفاق، شورانر مشخص شد تا امید زیادی نسبت به پروژه و اتمام آن در آینده نزدیک بوجود بیاید. با این حال، فراز و نشیب‌ها تمامی نداشتند.

سریال Halo چالش‌ها را پشت سر گذاشت و نهایتا در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی جلوی دوربین رفت. با گذشت چند ماه، ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و پروژه‌های سینمایی و سریالی در حال ساخت را به تعطیلی کشاند. دست‌اندرکاران سریال هم چاره‌ای نداشته و برای مدتی طولانی کار را رها کردند. پس از بهبود شرایط و کاهش نرخ ابتلا در کشورهای مختلف، فیلمبرداری صحنه‌های باقی مانده از سر گرفته شد. در حال حاضر اطلاعاتی از میزان پیشرفت سریال موجود نبوده و نمی‌دانیم فاز فیلمبرداری به پایان رسیده است یا خیر. با این حال، درباره یک مورد اطمینان کامل داریم: نخستین تریلر سریال آماده بوده و چندی پیش پشت درهای بسته به نمایش درآمد.

یکی از اکانت‌های توییتری که با نام Idle Sloth شناخته می‌شود، ساعاتی قبل اولین تصاویر سریال Halo را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. تعداد تصاویر به رقم ۱۰ رسیده و موارد زیادی مانند مستر چیف، خودرو نظامی وارتاگ و نیروهای کاوننت را نشان می‌دهد. اگرچه تصاویر از کیفیت بالایی برخوردار نبوده اما به نظر می‌رسد با پروژه بزرگ و پرخرجی مواجه هستیم؛ زیرا همین عکس‌های بی‌کیفیت تایید می‌کنند برای سریال از جلوه‌های ویژه واقع‌گرایانه‌ای استفاده شده است. در ضمن، به نظر می‌رسد تصاویر از اولین تریلر تهیه شده‌اند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

اگرچه سازندگان در قبال سریال هیلو سختگیرانه عمل کرده و اجازه نداده‌اند اطلاعات زیادی افشا شود، لیست بازیگران اصلی موجود است. با توجه به آن، پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) به عنوان مستر چیف جلوی دوربین می‌رود. او قبلا در آثار شاخصی مانند American Gods و Defending Jacob ایفای نقش کرده بود. ناتاشا مک‌الهون (Natascha McElhone) نقش دکتر کاترین هلزی را بر عهده گرفته است. در صورتی که چیزی درباره‌اش نمی‌دانید، باید بگوییم او یک دانشمند بوده و نقش موثری در خلقت کورتانا و برنامه محرمانه اسپارتان 2 داشته است.

در حال حاضر امید زیادی وجود دارد اولین تریلر سریال Halo در جریان کنفرانس ایکس‌باکس در E3 2019 به نمایش دربیاید. این کنفرانس امشب برگزار می‌شود. در ضمن، تاریخ دقیق انتشار هنوز مشخص نشده و تنها می‌دانیم پخش قسمت‌ها در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی در سرویس استریم پارامونت پلاس آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا