#مهسا_امینی

آیا از بازی The Witcher 4 در رویداد ویچر کان رونمایی خواهد شد؟

چیز زیادی تا این مراسم باقی نمانده است

معرفی بازی The Witcher 4

به دنبال نزدیک شدن به زمان برگزاری اولین مراسم ویچرکان (WitcherCon) توسط استودیوی سی‌دی پراجکت رد و نتفلیکس، طرفداران به معرفی بازی The Witcher 4 امیدوارند. اما آیا این اتفاق رخ خواهد داد؟

رویداد دیجیتال ویچرکان هجدهم تیر ماه در ساعت ۹:۳۰ شب به وقت تهران برگزار خواهد شد. در این مراسم مروری بر به روند ساخت بازی‌ها، سریال‌ و انیمه‌های ویچر خواهد شد. متاسفانه با اعلام وبسایت رسمی ویچرکان در این مراسم خبری از بازی The Witcher 4 نخواهد بود.

در صورتی که برایتان سوال است که آیا نسخه‌ی بعدی بازی ویچر در مراسم معرفی می‌شود یا خیر، خبری از معرفی این عنوان نیست. اما هنوز دلایل زیادی برای هیجان‌زده بودن وجود دارد!

به طور کلی در این مراسم مواردی چون پنل تعاملی، اخبار جدید از برنامه‌های نتفلیکس و رونمایی‌های جدید در سراسر فرنچایز به نمایش در می‌آیند. در کنار این برنامه‌ها، یک بررسی دقیق در داستان، افسانه‌ها، هیولاها و ریشه‌های قاره صورت می‌گیرد.

رویداد WitcherCon همزمان با یک دوره‌ی پرتلاطم برای استودیوی CD Projekt RED در حال برگزاری است. این استودیو در تلاش است تا پس از انتشار فاجعه‌آمیز Cyberpunk 2077 در سال گذشته، مشکلات و ایرادات آن را رفع کند.

ماه مارس بود که سی‌دی پراجکت رویه‌ی خود در زمینه‌ توسعه‌ی عناوین AAA را تغییر داد و تنها زمانی که آماده‌ی انتشار هستند آن‌ها را تبلیغ کند. به این ترتیب با شروع روند توسعه‌ی دوگانه در سال ۲۰۲۲، برخی تیم‌ها به صورت همزمان روی پروژه‌های هر دو آی‌پی کار خواهند کرد. همچنین تیم‌های این استودیو به توسعه ادامه داده و همکاری خود با استودیوهای دیگر برای گسترش افرادی که روی پروژه‌های مختلف کار می‌کنند، ادامه خواهد داد.

با برنامه‌های پیش رو، کار روی نسخه‌ی بعدی فرنچایز ویچر، اجتناب ناپذیر خواهد بود. اما انتظار نداشته باشید که به این زودی‌ها خبری از آن بشنوید. تا آن زمان، طرفداران ویچر می‌توانند منتظر فصل دوم این سریال باشند که احتمالا اواخر امسال منتشر می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که به‌روزرسانی نسل جدید The Witcher 3 که از قابلیت ری تریسینگ به همراه زمان بارگیری سریع‌تر برخوردار است، با تمام بسته‌های الحاقی و محتواهای اضافه به صورت رایگان برای دارندگان آن روی پلتفرم‌های مختلف عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا