نخستین جزئیات از شخصیت‌های سریال Superman & Lois لو رفت

سازندگان به‌دنبال بازیگران جدید می‌گردند

شخصیت‌های سریال Superman & Lois

به لطف آگهی استخدامی که برای یافتن بازیگران مناسب منتشر شده، نخستین جزئیات از شخصیت‌های سریال Superman & Lois در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

پس از رویداد کراس‌اور Crisis on Infinite Earths که در دنیای اروورس رخ داد، شبکه‌ی The CW رسما ساخت سریال Superman & Lois را تایید کرد. تاد هلبینگ (Todd Helbing) که پیش از این روی سریال The Flash کار کرده بود، نویسنده و شورانر خواهد بود. گرگ برلانتی (Greg Berlanti)، سارا شکتر (Sarah Schechter) و جف جونز (Geoff Johns) هم به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در روند ساخت حضور دارند. البته Superman & Lois تنها سریال جدید اروورس نیست. شبکه‌ی The CW روی اسپین‌آف Arrow تحت عنوان Green Arrow and the Canaries هم کار می‌کرد که هنوز چراغ سبز دریافت نکرده است. ظاهرا سرنوشت این سریال طی دو ماه آینده مشخص خواهد شد.

گسترش ویروس کرونا و ایجاد بحران در کشورهای مختلف، باعث توقف ساخت آثار سینمایی و تلویزیونی بسیاری شد و سریال‌های دنیای اروورس هم از این موضوع مستثنی نیستند. طبق گزارشی که دو هفته‌ی قبل منتشر شده بود، سریال Superman & Lois قرار بود به‌زودی وارد فاز فیلمبرداری شود اما به‌نظر می‌رسد روند ساخت این محصول در کنار دیگر سریال‌های اروورس تعطیل شده باشد. اگرچه نمی‌توان با اطمینان درباره‌ی این موضوع اظهار نظر کرد اما با قاطعیت می‌توان گفت روند یافتن بازیگران مناسب برای نقش‌های مد نظر همچنان ادامه دارد؛ زیرا چندی پیش یک آگهی استخدام از سوی سازندگان منتشر شد.

وب سایت The Illuminerdi که به آگهی استخدام برای یافتن بازیگر دسترسی پیدا کرده بود، آن را بررسی و نخستین جزئیات از شخصیت‌های سریال Superman & Lois را در قالب یک گزارش منتشر کرد. این‌طور که به نظر می‌رسد، ژنرال ساموئل لین پدر لوئیز لین نقش مهمی در جریان داستان خواهد داشت. این شخصیت با نقش‌آفرینی گلن موشاور (Glenn Morshower) در فصل اول سریال Supergirl حضور یافت و پس از آن دیگر خبری از او نشد. با توجه به آگهی، سازندگان برای نقش ژنرال به‌دنبال یک مرد سفیدپوست می‌گردند که دهه‌ی ششم زندگی خود را می‌گذراند. در توصیف این شخصیت آمده است: او یک ژنرال جدی است که ماموریت اصلی‌اش محافظت از ایالات متحده‌ی آمریکا و جهان در برابر هر گونه تهدید است؛ حال این تهدید می‌خواهد منشا زمینی یا غیرزمینی داشته باشد.

سازندگان ظاهرا برای نقش مورگان اج هم به‌دنبال بازیگر جدیدی می‌گردند. البته در آگهی استخدام نامی از این شخصیت برده نشده است اما توضیحات ارائه شده به‌طور غیرمستقیم به او اشاره دارند: میلیاردری باهوش، قدرتمند و متفکر که به دلایلی روند پیشرفتش همچنان ادامه دارد. اج پیش از این در سریال Supergirl حضور یافته بود و نقش او را ادریان پاسدار (Adrian Pasdar) بر عهده داشت. در ضمن، طبق این آگهی استخدام تنها بازیگران چهار نقش تغییر نخواهد کرد؛ تایلر هوچلین (Tyler Hoechlin) و بیتسی تالوک (Bitsie Tulloch) بار دیگر نقش سوپرمن و لوئیز لین را ایفا می‌کنند. جردن الساس (Jordan Elsass) و الکس گارفین (Alex Garfin) هم قرار است برای ایفای نقش فرزندان سوپرمن و لین بازگردند.

اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما به‌نظر می‌رسد سریال Superman & Lois نه تنها روی مبارزه‌ی سوپرمن با دشمنان خود تمرکز دارد، بلکه نگاه ویژه‌ای به وظایف کلارک و لین به عنوان والدین دو پسر نوجوان خواهد داشت. در ضمن، این سریال برای پخش طی سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده بود و مشخص نیست با توقف روند ساخت، تغییری در آن به وجود آمده است یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا