موج اول شرکت‌های حاضر در Gamescom 2020 مشخص شدند

آیا سونی قید حضور در یک نمایشگاه بزرگ دیگر را هم زده است؟

شرکت‌های حاضر در Gamescom 2020

مسئولان برگزاری نمایشگاه Gamescom 2020 موج اول شرکت‌های حاضر در آن را به طور رسمی اعلام کردند که خبری از شرکت سونی بین آن‌ها نیست.

با وجود این‌که بسیاری از نمایشگاه‌ها و رویدادهای مهمی که تا پایان بهار سال آینده قرار بود برگزار شوند، حالا لغو گشته‌اند، و حتی زمزمه‌های کمی از لغو نمایشگاه E3 2020 هم به گوش می‌رسد، اما نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۰ هنوز پابرجاست و در تاریخ مقرر برگزار خواهد شد. به نظر می‌رسد که شرکت‌های بسیاری هم قصد دارند تا در Gamescom 2020 حاضر باشند. این چیزی‌ست که لیست منتشر شده توسط مسئولان برگزاری نشان می‌دهد.

حضور شرکت‌های بزرگی همچون مایکروسافت، نینتندو، یوبی‌سافت و سی‌دی پراجکت رد در گیمزکام سال آینده فعلا قطعی به نظر می‌رسد. نکته‌ی جالب غیبت سونی در این فهرست است. البته باید خاطرنشان کرد که این فهرست، موج اول حاضران را نشان می‌دهد و شاید سونی در ماه‌های آینده اعلام حضور کند. فهرست کامل شرکت‌های حاضر در گیمزکام ۲۰۲۰ به شرح زیر است.

Astragon Entertainment

Bandai Namco Entertainment

Bethesda Softworks

Capcom Entertainment

CD Projekt RED

Electronic Arts

ESL Gaming

Kalypso Media

Koch Media

MediaMarkt

Microsoft / Xbox

com

NCSOFT

Nintendo

Sega

THQ Nordic

Twitch

Ubisoft

Wargaming

Alternate

Aorus (Gigabyte)

BenQ

Caseking

Corsair

Kingston Technology

Medion

Omen

Samsung

Trust

نمایشگاه Gamescom 2020 تابستان سال آینده از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ آگوست ۲۰۲۰ (۴ تا ۸ شهریور ۱۳۹۹) در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد. برای دومین سال متوالی «جف کیلی» مجری و خالق مراسم The Game Awards میزبان مراسم Opening Live Night در شب افتتاحیه خواهد بود. البته تمام این اتفاقات زمانی اتفاق خواهد افتاد که اپیدمی ویروس کرونا تا آن موقع پایان یافته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا