DLC جدید Assassin’s Creed Odyssey امروز منتشر می‌شود

پایان Odyssey!

DLC جدید Assassin's Creed Odyssey

DLC جدید Assassin’s Creed Odyssey به نام Fate of Atlantis امروز منتشر می‌شود که داستان تازه‌ای از فصل جدید Atlantis را روایت خواهد کرد.

ماه پیش، شرکت Ubisoft در خبری اعلام کرده بود که در حال کار روی DLC جدیدی از آخرین سری Assassin’s Creed یعنی Odyssey است. این DLC (بسته الحاقی) آخرین بخش محتوای داستانی این بازی را شامل می‌شود که با نام Fate of Atlantis معرفی شده است. بخش داستانی این عنوان، کاملا از داستان اصلی مجزا بوده و قهرمان داستان به کشور آتن باستان که با نام آتلانتیس رفته و با خدایان یونان مانند پوزایدن و آتنا دیدار می‌کند. این محتویات اضافی آخرین داستان از سری فصل Atlantis است که در آپریل امسال منتشر شد، با توجه به نام DLC، احتمالا در این قسمت شاهد سقوط شهر آتلانتیس باشیم.

در این DLC ما شاهد سیستم مبارزاتی پیشرفته‌تری نسبت به نسخه اصلی این بازی هستیم. این نوع مکانیک مبارزه‌ای، تحولی بود که در بازی Assassin’s Creed Odyssey معرفی شد و قرار است در بسته الحاقی Fate of Atlantis پررنگ‌تر از قبل باشد.

Assassin’s Creed Odyssey یکی از موفق‌ترین قسمت‌های این فرانچایز است که سال گذشته روانه بازار شد. به گفته کمپانی یوبیسافت سری بازی‌های Assassin’s Creed در سال 2019 برنخواهد گشت. با توجه به انتشار محتویات داستانی بزرگ در این قسمت، احتمال عرضه نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed به سال 2020 یا حتی بعد از آن، وجود دارد.

DLC جدید Assassin’s Creed Odyssey امروز مصادف با 17 ژولای 2019 (26 تیر ماه 1397) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی با قیمت 25 دلار منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا