بازی FIFA 22 بزرگترین آلبوم موسیقی متن سری را دارد!

بیش از ۱۲۰ آهنگ!

بازی FIFA 22 بزرگترین آلبوم موسیقی متن سری را دارد! نریمان هروی ۰ ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
FIFA 22

کمپانی EA اعلام کرد که بازی FIFA 22 بیشترین تعداد آهنگ را در سری فیفا خواهد داشت. تعداد این آهنگ‌ها بیش از ۱۲۰ آهنگ خواهد بود.

EA Sports بالاخره ساندترک یا آلبوم موسیقی متن بازی FIFA 22 را رونمایی کرد و مشخص شد که نسخه‌ی جدید در واقع بزرگترین آلبوم موسیقی متن در سری را خواهد داشت. این آلبوم موسیقی متن شامل ۱۲۲ آهنگ از ۲۷ کشور است!

امسال ۵۲ آهنگ جدید وارد بازی می‌شوند. این آهنگ‌ها از آرتیست‌ها و گروه‌هایی مثل Glass Animals ،Polo & Pan و CHVRCHES هستند. همچنین آلبوم موسیقی متن بازی FIFA 22 میزبان آرتیست‌های تازه‌کاری نیز خواهد بود.

در بخش Volta هم ۷۰ آهنگ وجود دارد و البته در این بخش از بازی، فاز موزیک‌ها عوض شده و به سوی ژانر‌های هیپ‌هاپ، گرایم و الکترونیک خواهند رفت تا تفاوت عمده‌ای با موسیقی متن بقیه‌ی بخش‌های FIFA 22 داشته باشد.

نکته جالب‌توجه در این‌جاست که حضور برخی از این آرتیست‌ها فقط به آهنگ‌های آنان ختم نشده و در کنار آهنگ‌های آنان، برای مثال می‌توانیم از لباس مخصوص بخش آلتیمیت تیم آرتیست‌هایی مثل House Mafia ،AJ Tracey ،CHIKA و DJ Snake استفاده کنیم.

شما می‌توانید همین الان آلبوم موسیقی بازی FIFA 22 را در اپ‌های استریمینگ موزیک اسپاتیفای، دیزر و اپل موزیک گوش دهید.

بازی FIFA 22 در تاریخ ۱ اکتبر (مصادف با ۹ مهر) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌ استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری اکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ(نسخه Legacy) غرضه می‌شود. البته اگر شما نسخه‌ی آلتیمیت ادیشن این بازی را خریداری کنید، می‌توانید از روز ۲۷ سپتامبر (مصادف با ۵ مهر) آن را زودتر از دیگران بازی کنید.

نظر شما در مورد آلبوم موسیقی متن این نسخه‌ی فیفا چیست؟ فکر می‌کنید جای کدام آرتیست‌ها در این آلبوم خالی است؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا