شما در FIFA 22 می‌توانید محتوای پک‌ها را قبل از خرید، مشاهده کنید

لوت باکس همچنان باقیست

شما در FIFA 22 می‌توانید محتوای پک‌ها را قبل از خرید، مشاهده کنید نریمان هروی ۰ ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
FIFA 22

شما می‌توانید در بخش آلتیمیت تیم FIFA 22 لوت باکس یا پک‌ها را قبل از خریدن، مشاهده کنید و از محتویات آن باخبر شوید.

بازی FIFA 22 باز هم شامل لوت باکس خواهد بود ولی الکترونیک آرتز تغییراتی را به مانند کاری را در این مدت اخیر با FIFA 21 انجام داده را لحاظ کرده است. شما در آلتیمیت تیم نسخه‌ی بعدی نیز می‌توانید از قابلیت preview packs یا مشاهده‌ی پک‌ها قبل خرید، استفاده نمایید تا پیش از پرداخت پول واقعی یا کوین داخل بازی، از محتویات پکی که می‌خرید، مطلع شوید.

طبق پستی در وب‌سایت EA، در این مورد به چنین شکل توضیح داده شده:

قابلیت پیش‌نمایش پک‌ها به شما اجازه می‌دهد تا تمامی آیتم‌ها و بازیکنان داخل آن پک را پیش از خرید، مشاهده کنید و در صورت تمایل، با کوین آلتیمیت تیم یا فیفا پوینت آن پک را بخرید.

چنین قابلیت‌هایی از زمان عرضه در دسترس قرار می‌گیرند:

  • پک Premium Gold Pack هر ۲۴ ساعت در کنار نسخه‌ی معمولی خود، قابل پیش‌نمایش خواهد بود.
  • پک Premium Silver Pack هر ۲۴ ساعت در کنار نسخه‌ی معمولی خود، قابل پیش‌نمایش خواهد بود.

کمپانی EA در چند سال اخیر، پول بسیار هنگفتی از طریق ماد آلتیمیت تیم سری فیفا به دست آورده و آقای اندرو ویلسون مدیر عامل EA گفته که قابل پیش‌نمایش پک‌ها در FIFA 21 باعث افزایش درآمد آنان شده است.

او گفته که:

ما پس از اضافه کردن قابلیت پیش‌نمایش پک، متوجه‌ی افزایش توجه و engagement شدیم و تعداد افرادی که مایل به پرداخت پول شدند، نسبت به قبل بیشتر شد. وقتی فصل در انتهای خود بود و تیم تصمیم گرفت تا عمل خلاقانه‌ای انجام دهد و بازیکنان را تا مدت بیشتری در FIFA 21 انجام دهد، ما به اضافه کردن این قابلیت فکر کردیم.

کمپانی EA سر بازی Star Wars: Battlefront II و نحوه‌ی خاص لوت سیستم لوت باکس آن، با انتقاد‌های بسیاری رو به رو شد و حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا قابلیت پیش‌نمایش پک‌ها می‌تواند انتقاد‌های وارده به EA را از قبل کم‌تر کند یا خیر.

بازی FIFA 22 در تاریخ ۹ مهر (۱ اکتبر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس – اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا