ویدیو: اولین تریلر گیم پلی فیفا ۲۲ و نگاهی بهتر به تکنولوژی HyperMotion

نسل جدید فوتبال از راه می‌رسد!

فیفا ۲۲ در نظر دارد دنیای بازی‌های فوتبال را متحول کرده و امسال پر قدرت‌تر از همیشه با قدرت نسل نهم و تکنولوژی HyperMotion پا به مستطیل سبز بگذارد.

شرکت الکترونیک آرتز امروز از اولین تریلر گیم پلی عنوان مورد انتظار فیفا ۲۲ رونمایی کرده و طبق سخنان اخیر و مشاهدات ما در این تریلر، ما با یکی از بزرگ‌ترین موج‌های پیشرفت در امر گیم پلی طی سال‌های اخیر روبه‌رو خواهیم بود که به‌لطف تکنولوژی HyperMotion می‌توانیم شاهد حرکات طبیعی‌تر و شبیه به واقعیت در حرکات تیمی، روان‌تر شدن بازی بر اساس سیستم یادگیری هوش مصنوعی، هوش مصنوعی تاکتیکی‌تر، نبردهای هوایی پر جنبش‌تر، کنترل توپ حقیقی‌تر و به‌طور کلی شبیه بودن هرچه بیشتر حرکات و هوش بازیکنان به دنیای واقعی را تجربه کنید.

البته که تمام این عبارات عجیب‌وغریب جنبه بازاریابی نداشته و پیشرفت‌های موجود به‌لطف این تکنولوژی جدید را می‌توانید در تریلر گیم پلی بازی فیفا ۲۲ مشاهده کنید. بااین حال مشکلی در این میان وجود داشته، انحصاری بودن تمامی این ويژگی‌ها به نسل نهم و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۵ و سرویس گوگل استادیاست. دیگر مشکل کمبود این کنسول‌های نسل نهمی بوده که امر دستیابی به آن‌ها را به‌شدت سخت و البته گران قیمت کرده و طبق اخبار انتشار یافته این مشکل حداقل تا ماه اکتبر سال جاری میلادی حل نخواهد شد. لازم به‌ذکر است که مشکل کمبود تعداد کنسول برای شرکت سونی و کنسول پلی استیشن ۵ بسیار حادتر از ایکس باکس و مایکروسافت است.

پیشرفت‌ها در عنوان فیفا ۲۲ به موارد بالا ختم نشده و شما می‌توانید در این بازی از طراحی مجدد دروازه‌بان‌ها، فیزیک طبیعی توپ، دویدن و فرارهای انفجاری، فضای هیجانی‌تر مسابقات، لحظات خوشحالی پس از گل بزرگ و هیجانی‌تر و بسیاری پیشرفت‌های دیگر در مستطیل سبز فوتبال و بازی فیفا ۲۲ لذت ببرید. البته که این تمام تغییرات و پیشرفت‌ها نسبت به فیفا ۲۱ نبوده و الکترونیک آرتز با انتشار این تریلر گیم پلی تلاش کرده به شما کلیتی از پیشرفت‌های صورت گرفته در عنوان جدید خود را ‌نمایش دهد.

همه می‌دانیم که عنوان فیفا ۲۱ در نسل هشتم و نسل نهم تفاوت چندانی بایکدیگر نداشتند و تغییرات و پیشرفت‌های نسل نهم عموما به گرافیک به‌روز شده و تغییراتی در لرزش کنترلرها ختم شد و کاربران تغییراتی بیش از این‌ها را تجربه نکرده و متوجه آن‌ها نشدند. حال در فیفا ۲۲ با تکنولوژی HyperMotion اینجاست تا تغییرات بزرگ را رقم زده و تفاوت‌های حقیقی نسل نهم را به ما نشان داده و ما را بالاخره وارد نسل جدید فیفا کند. عنوان مورد انتظار فیفا ۲۲ در تاریخ ۱ اکتبر سال ۲۰۲۱، برابر با ۹ مهرماه سال ۱۴۰۰ برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا