#مهسا_امینی

ویژگی های تازه FIFA 21 روی کنسول‌های نسل جدید

نسل بعدی فیفا 21

ویژگی های تازه FIFA 21

نسخه جدید بازی FIFA 21 برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس | اس هنوز عرضه نشده، اما انتظار برای نسخه‌های نسل بعدی این بازی، تقریبا به پایان رسیده است.

این نسخه جدید و ارتقا یافته FIFA 21، قرار است در تاریخ ۴ دسامبر (مصادف با ۱۴ آذر) عرضه شود و همراه با آن چندین ویژگی جدید برای تمایز آن با نسخه قدیمی و بهره‌گیری از قدرت کنسول‌های جدید ارائه خواهد شد.

کمپانی Electronic Arts اخیرا پیش‌نمایش برخی از ویژگی‌های تازه FIFA 21، که صاحبان کنسول‌های نسل جدید می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند را در یک ویدیوی کوتاه نشان داد. این ویدیو نگاهی به تغییرات ارائه شده در PlayStation 5 و Xbox Series X | S دارد.

مواردی مانند حالت بازیکنان هنگام ضربه زدن به توپ و به تصویر کشیدن جزئیات بهتر مدل موهای بازیکنان‌، به خودی خود پیشرفت فوق العاده‌ای به نظر نمی‌رسد، اما همه این‌ها در کنار هم، کیفیت بصری ورزشکاران را به میزان قابل توجهی ارتقا داده است. حرکت بازیکنان در زمین و همچنین انیمیشن‌های کنترل توپ، بهبودیافته و ظاهر بهتری خواهند داشت. بازیکنان حتی هنگامی که توپ را در اختیار ندارند، از انیمیشن‌های منحصر به فرد استفاده می‌کنند.

در گیم‌پلی درون زمین، نورپردازی بهتر و دوربین جدیدی که GameCam نامیده می‌شود، به بازی اضافه شده است. GameCam به بازیکنان روش‌های متفاوتی برای دیدن بازی ارائه می‌دهد. قبل از شروع بازی، سینماتیک‌هایی مانند ورود اتوبوس‌ها، آماده شدن بازیکنان و هواداران برای بازی دیده می‌شود. هنگام رخ دادن اتفاقات مختلف در زمین، هواداران و تیم‌ها، متفاوت و مطابق با آن واکنش نشان می‌دهند.

مانند سایر بازی‌های موجود در کنسول‌های نسل جدید، این بازی نیز از زمان بارگذاری سریع‌تر بهره‌مند خواهد شد. در پلی‌استیشن 5 خواهیم دید که فیفا 21 از ویژگی Activities و همینطور از قابلیت‌های کنترلر DualSense مانند بازخورد لمسی (Haptic Feedback) بهره می‌برد تا بازیکنان بتوانند اتفاقات بازی را بهتر و واقعی‌تر حس کنند. 

همچنین، مانند به‌روزرسانی بازی‌های دیگر روی کنسول‌های نسل جدید، اگر شما فیفا 21 را در کنسول پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان داشته باشید، نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس | اس را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا