1%
  • 0/10

جزئیات جدید از روند ساخت دنباله فیلم Fast X منتشر شد

مرحله پیش تولید ادامه دارد

جزئیات جدید از روند ساخت دنباله فیلم Fast X منتشر شد ۲ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
روند ساخت دنباله فیلم Fast X

وین دیزل به تازگی به‌روزرسانی جدیدی از روند ساخت دنباله فیلم Fast X در حساب کاربری خود شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است.

هم‌اکنون نسخه بعدی فرنچایز محبوب سریع و خشن در مرحله پیش تولید قرار دارد و به گفته وین دیزل (Vin Diesel) ستاره و یکی از سازندگان اصلی این مجموعه، زک دین (Zack Dean) مشغول نگارش فیلمنامه آن است. دین فرد ناآشنایی با مجموعه فیلم‌های سریع و خشن نبوده و در نگارش فیلمنامه Fast X نقش داشته است. بدین ترتیب این مسئله می‌تواند باعث خوشحالی طرفداران شود که داستان شخصیت دامنیک تورتو در پایان این فیلم که آخرین نسخه از این مجموعه خواهد بود به شکل مطلوبی خاتمه خواهد یافت.

این فیلم برای انتشار در تاریخ 4 آپریل 2025 در سینماها برنامه‌ریزی شده است. با این حال با توجه به این موضوع که نگارش فیلمنامه هنوز به پایان نرسیده و فیلمبرداری هر نسخه از این مجموعه نیز نیازمند زحمت و کار فراوانی است، تاریخ اکران این فیلم می‌تواند در چند ماه آینده با تغییر مواجه شود. با تمامی این تفاسیر، شخص وین دیزل از روند ساخت دنباله فیلم Fast X رضایت داشته و از آن انگیزه گرفته و روی آینده خود و تمامی همراهانش تمرکز کرده است.

وین دیزل با انتشار پستی بدین صورت نوشته که “در طول جلسه هفته اخیر با مدیران شرکت یونیورسال (Universal Pictures) برای طرح داستانی زیبایی که توسط کریس مورگان (Chris Morgan) نوشته شده، به یاد تمامی لحظات باشکوهی که در طول این سفر داشتم افتادم. جایی که ارتباط موجود میان ما فراتر از فیلم می‌رفت. فیلم Fast X part 2، که توسط زک دین نوشته می‌شود، قرار است حسابی شما را احساساتی نماید. امیدوار هستیم که باعث افتخار شما شویم.”

این فیلم قرار است دنباله‌ای مستقیمی بر عنوان Fast X باشد و لوئیس لتریر نیز برای کارگردانی آن باز می‌گردد. اعتصاب صورت گرفته توسط نویسندگان هالیوود در سال گذشته موجب شده تا مرحله پیش تولید این فیلم با تاخیر مواجه شود و به همین دلیل به نظر می‌رسد اکران آن در سال 2025 به تاریخ عقب‌تری موکول شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments