#مهسا_امینی

تصویر جدیدی از فیلم سریع و خشن ۹ منتشر شد

به زمان اکران سریع و خشن جدید نزدیک می‌شویم

فیلم سریع و خشن ۹

طرفداران مجموعه سریع و خشن این بار بیشتر از آنچه که انتظار داشتند مجبور شدند منتظر خبری برای سری بعدی این مجموعه بمانند اما سرانجام انتظارها به پایان رسید. استودیو یونیورسال تصمیم داشت که فیلم سریع و خشن ۹ (Fast & Furious 9) را در سال ۲۰۲۰ اکران کند اما شیوع جهانی ویروس کرونا باعث شد تا اکران و نمایش این فیلم هم مانند بسیاری از فیلم‌های دیگر با تأخیر مواجه شود. این مجموعه طرفداران بسیاری دارد به‌طوری‌که بسیاری  از چهره‌های معروف و محبوب دنیای سینما نیز جزو طرفداران فیلم‌های سریع و خشن هستند. یکی از این افراد کریستوفر نولان، کارگردان مطرح است که در مصاحبه‌ای از علاقه خود به فیلم‌های Fast & Furious سخن گفته است. در مطلب کریستوفر نولان چه نظری درباره‌ی فیلم‌های Fast & Furious دارد؟ می‌توانید این مصاحبه را مطالعه کنید.

با فرا رسیدن سال ۲۰۲۱ انتظار طرفداران به مراحل پایانی خود نزدیک شده و آن‌ها می‌توانند چند ماه دیگر به تماشای فیلم سریع و خشن ۹ بنشینند. با توجه به نزدیک شدن به زمان اکران، طبیعی است که فعالیت‌های تبلیغاتی شروع شود. تصاویر ون دیزل و جان سینا و همچنین مصاحبه‌های بازیگران و عوامل این مجموعه در مجله فیلم توتال منتشرشده است  که جدیدترین تصویر منتشر شده از این فیلم را در ادامه مشاهده می‌کنید.

جان سینا گفته که نقش او در فیلم (Jakob) بزرگ‌ترین مانع سر راه دام (Dom) و خانواده خشمگین او خواهد بود.

درحالی‌که انتظار کشیدن برای طرفداران این مجموعه دشوار است اما همه‌گیری ویروس کرونا و شرایط جهان باعث شده تا تماشای این فیلم در سینما سخت باشد. ون دیزل دراین‌باره گفت:

من دوست دارم که فیلم را در سینما ببینم. بدیهی است که من زندگی خودم را وقف سینما کرده‌ام و این یک احساس فوق‌العاده است که به‌زودی همه ما با فیلمی جذاب که مردم آن را دوست دارند دوباره بر روی پرده سینما خواهیم بود.

فیلم سریع و خشن ۹ در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۸ می ۲۰۲۱ میلادی) اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا