1%
  • 0/10

بازی Far Cry 7 دارای حالت سوم شخص خواهد بود

طبق آگهی استخدام

بازی Far Cry 7 دارای حالت سوم شخص خواهد بود ۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سوم شخص Far Cry 7

بر اساس آگهی استخدام جدید یوبیسافت، به نظر می‌رسد که بازی مورد انتظار Far Cry 7 دارای حالت سوم شخص خواهد بود.

بدون تردید، فار کرای یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شرکت یوبیسافت به شمار می‌رود که در حال حاضر چیزی در حدود سه سال از عرضه جدیدترین بازی آن می‌گذرد و آن‌طور که به نظر می‌رسد، تیم سازنده در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها در حال توسعه بازی جدید فرنچایز است.

در این میان، هر از چند گاهی اطلاعاتی از بازی در فضای مجازی فاش می‌شود که در تازه‌ترین این خبرها، ساعاتی پیش شرکت یوبیسافت در آگهی استخدام جدیدی از یک انیماتور گیم‌پلی برای ارائه حالت سوم شخص برای یک بازی اول شخص دعوت به عمل آورده است. طبق این فرصت شغلی، انیمیشن‌ها باید برای هر دو حالت طراحی شوند.

بر این اساس، ممکن است که تیم سازنده به دنبال ارائه حالت دید سوم شخص در بازی Far Cry 7 بوده و احتمالا گیمرها در نسخه بعدی این فرنچایز می‌توانند بازی را به طور اول شخص یا سوم شخص تجربه کنند. این مورد شبیه به بازی‌های نقش آفرینی و ماجراجویی دیگری همچون فال‌اوت، استارفیلد و الدر اسکلروز ۵ بوده که به طور همزمان می‌توان بازی را با دو دید مختلف تجربه کرد.

دقت داشته باشید که بازی فار کرای ۷ هنوز به طور رسمی توسط یوبیسافت معرفی نشده و به همین خاطر، اظهارات فوق نیز در حد یک حدس و گمان محسوب می‌شود. با این حال، تجربه بازی با دو دید دوربین مختلف می‌تواند انقلاب بزرگی در تاریخ فرنچایز تلقی شود کهباید منتظر ماند و دید که سیستم گیم‌پلی بازی نیز به چه صورت خواهد بود.

بهتر است بدانید که طبق شایعه‌ها، بازی Far Cry 7 در سال ۲۰۲۵ میلادی برای ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر منتشر خواهد شد. همچنین، ظاهرا این بازی با نام Rise شناخته می‌شود که قرار است شما را به یک جزیره خیالی به نام کیمسان در دریای زرد و در کنار جزیره کره ببرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments