اسکرین‌شات‌های جدیدی از بازی Far Cry 6 منتشر شد

و باز هم جزئیات خیره‌کننده‌ی سلاح‌ها


امروز اسکرین‌شات‌های جدیدی از بازی Far Cry 6 منتشر شده که جزئیات بالا و گرافیک چشم‌نواز این بازی تیراندازی اول شخص را به تصویر می‌کشد.

شب گذشته به صورت رسمی از بازی فارکرای 6 توسط شرکت یوبی‌سافت طی رویداد Ubisoft Forward رونمایی شد. این در حالی بود که چندی پیش صفحه‌ی مربوط به این بازی در شعبه‌ی هنگ کنگ فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس عموم قرار گرفته بود و چند ساعت بعد از این اتفاق هم تیزری چند ثانیه‌ای از این بازی، لو رفت.

با این حال دیشب، یوبی‌سافت با دست نسبتا پر وارد شده بود و ضمن تایید تاریخ انتشار بازی Far Cry 6، دو تریلر سینماتیک جذاب را از این عنوان نمایش داد که مهر تاییدی بر حضور جانکارلو اسپوزیتو، بازیگر مطرح هالیوود و سریال Breaking Bad به حساب می‌آمد. اسپوزیتو قرار است به عنوان یک رییس جمهور دیکتاتور در بازی ایفای نقش کند.

وقایع فارکرای 6 در کشوری رخ می‌دهد که برای طراحی و اتمسفر آن، از کشور کمونیستی کوبا الهام گرفته شده؛ این کشور که یارا نام دارد، با شورش مردمش بر علیه رییس جمهور (که فعلا او را با نام El Presidente می‌شناسیم) دست و پنجه نرم می‌کند. از همین رو انتظار می‌رود که بیشتر از نسخه‌های قبلی فارکرای شاهد مناطق شهری و بافت‌های مسکونی باشیم. پایتخت یارا، اسپرانزا نام خواهد داشت و قرار است که نقطه‌ی شروع بازی از همین شهر باشد.

البته امروز صبح اسکرین‌شات‌های جذابی از بازی Far Cry 6 منتشر شد که در آن‌ها خبری از بافت‌های مسکونی نیست. این تصاویر طبیعت بی‌نظیر جزایر آمریکای جنوبی و مرکزی را به تصویر می‌کشد؛ در کنار این موضوع، کیفیت بافت‌ها و جزئیات کاملا بالا به نظر می‌رسد. البته سری فارکرای همیشه از گرافیک خوبی برخوردار بوده و از قسمت ششم این بازی هم انتظار می‌رود که بتواند نهایت قدرت یوبی‌سافت را حداقل در نسل هشتم کنسول‌های بازی به رخ بکشد.

تصاویر بازی Far Cry 6 را مشاهده می‌کنید:

این بازی قرار است در تاریخ ۱۸ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳۰ بهمن ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس‌، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا توسط شرکت فرانسوی Ubisoft منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا