کیفیت بازی Far Cry 6 روی کنسول‌ها چگونه خواهد بود؟

یوبی‌سافت رفع ابهام کرد

کیفیت بازی Far Cry 6 روی کنسول‌ها چگونه خواهد بود؟ مهسا سپاهی ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
کیفیت بازی Far Cry 6

یوبی‌سافت تایید کرد کیفیت بازی Far Cry 6 روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 پرو و پلی‌استیشن 5 به‌صورت 4K خواهد بود.

یکی از تبلیغات بازی فارکرای 6 اخیرا باعث سردرگمی طرفداران شد و برای عده‌ای این سوال را ایجاد کرد که این بازی چه کیفیتی را در کنسول‌های مختلف خواهد داشت. در این تبلیغ، پیغامی به چشم می‌خورد که از کیفیت 4K و Ultra HD این عنوان تنها روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان ایکس خبر می‌داد. در ادامه‌، یوبی‌سافت تصمیم گرفت به شک و ابهام مردم خاتمه دهد و با انتشار یک توییت به‌صورت رسمی اعلام کرد فارکرای 6 روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 پرو از کیفیت 4K برخوردار خواهد بود.

برای روشن شدن موضوع، فارکرای 6 برای پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 پرو با کیفیت 4K در دسترس قرار خواهد گرفت. اطلاعات بیشتر بعدا منتشر می‌شود.

بعد از رویداد یوبی‌سافت فوروارد و معرفی بازی‌های شرکت یوبی‌سافت، بازی Far Cry 6 یکی از مورد انتظارترین عناوین معرفی شده شمرده می‌شود. این بازی در سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده و در آن کاربر باید به جای شخصیتی به نام Dani Rojas ایفای نقش کند و در برابر El Presidente، رییس جمهوری جزیره‌ای به نام یارا قرار بگیرد. جالب است بدانید فضای بازی از کشور کوبا الهام گرفته شده و جانکارلو اسپوزیتو نقش رئیس جمهور آن منطقه را ایفا خواهد کرد. از معروف‌ترین آثار این بازیگر ۶۲ ساله می‌توان به سریال‌های Breaking Bad و The Mandalorian و فیلم سینمایی The Maze Runner اشاره کرد.

بازی فارکرای 6 قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و همچنین رایانه‌های شخصی عرضه شود. طبق اخبار منتشر شده، کیفیت بازی فارکرای 6 در کنسول‌های نسل بعدی سونی و مایکروسافت به‌صورت 4K خواهد بود. این کیفیت برای پلی‌استیشن 4 پرو و ایکس‌باکس وان ایکس هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در صورت خرید این بازی روی یکی از پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 یا ایکس‌باکس وان، می‌توانید آن را به صورت رایگان برای کنسول‌های نسل نهم سونی یا مایکروسافت ارتقا دهید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا