جانکارلو اسپوزیتو در بازی Far Cry 6 حضور دارد؟

ستاره سریال Breaking Bad پا به صنعت بازی‌ها می‌گذارد

جانکارلو اسپوزیتو بازی Far Cry 6

با استناد بر گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito)، بازیگر معروف سریال Breaking Bad، در بازی مورد انتظار Far Cry 6 ایفای نقش می‌کند.

جانکارلو اسپوزیتو از جمله بازیگران مشهور عرصه سینما و تلویزیون به شمار می‌رود که با نقش آفرینی تحسین‌آمیز در سریال Breaking Bad، به شهرت جهانی دست یافت و در حال حاضر در سریال Better Call Saul بازی می‌کند. چند روز پیش بود که این بازیگر در گفت‌وگویی رسما اعلام کرد که با یکی از شرکت‌های بازی‌سازی وارد همکاری شده و قرار است در آینده در صنعت بازی‌های ویدیویی نقش آفرینی کند. در حالی که او از ارائه‌ی جزئیات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و چه بسا هنوز اطلاعاتی در خصوص پروژه‌ی اسپوزیتو در این حوزه در دست نیست، ساعاتی پیش گزارشی از سوی مجله‌ی گیم‌ری‌اکتور (Gamereactor) در سراسر فضای مجازی پخش شد که بر اساس آن، گویا او در بازی Far Cry 6 حضور خواهد داشت!

به بیان دقیق‌تر، چندی پیش گیم‌ری‌اکتور در گزارشی ادعا کرد که آقای جانکارلو اسپوزیتو در جدیدترین پروژه‌ی شرکت فرانسوی یوبی‌سافت یعنی فار کرای 6 به ایفای نقش یک آنتاگونیست بازی می‌پردازد. در ادامه، این رسانه به زمان برگزاری رویداد دیجیتالی یوبی‌سافت نیز اشاره کرد که بر اساس آن، گویا این عنوان به همراه سایر آثار جدید در جریان مراسم Ubisoft Forward در روز ۲۲ تیر ماه سال جاری (۱۲ جولای سال ۲۰۲۰ میلادی) به طور رسمی معرفی خواهد شد. البته، گفتنی است که دقایقی پس از انتشار گزارش فوق، این خبر از روی وب‌سایت گیم‌ری‌اکتور به کلی حذف شد.

در این میان، دنیل احمد، یکی از تحلیل‌گران مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی، چندی پیش در واکنش به صحبت‌های جانکارلو اسپوزیتو اعلام کرد که بازیکنان در آینده‌ای نزدیک با این عنوان آشنا خواهند شد. تمامی این صحبت‌ها اگرچه به طور رسمی حضور اسپوزیتو در فار کرای 6 را تایید نمی‌کند، اما با توجه به شخصیت پردازی‌های مجموعه‌ی Far Cry و تخصص خوب این بازیگر در ایفای نقش یک آنتاگونیست، چندان دور از انتظار نیست که کمپانی یوبی‌سافت در ساخت قسمت بعدی فرنچایز با ستاره سریال Breaking Bad همکاری کرد. در هر حال، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در این خصوص اظهار نظر کرد و باید منتظر ماند و دید که این شرکت فرانسوی با برگزاری رویداد دیجیتالی خود، از چه عناوینی پرده برمی‌دارد.

در پایان این خبر، لازم به ذکر است که بازی Far Cry 6 هنوز به طور رسمی توسط یوبی‌سافت رونمایی نشده و اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست. با این حال، به نظر می‌رسد که این عنوان در بازه‌ی سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ میلادی شرکت برای دو کنسول جدید ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 و همچنین دو پلتفرم رایانه‌ی شخصی و گوگل استادیا عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا