کاور و اطلاعات جدیدی از بازی Far Cry 6 فاش شد (به‌روزرسانی)

حضور جانکارلو اسپوزیتو قطعی به نظر می‌رسد

ساعاتی پیش تصویری از کاور و همچنین اطلاعات جدیدی از بازی Far Cry 6 در شعبه‌ی هنگ کنگ فروشگاه پلی‌استیشن فاش شد که حضور جانکارلو اسپوزیتو را به عنوان آنتاگونیست بازی تایید می‌کند.

اگر به خاطر داشته باشید، هفته‌ی گذشته برای اولین بار اطلاعاتی غیر رسمی از این بازی منتشر شد. طبق توضیحات موجود در این گزارش، بازیگر فیلم‌های Maze Runner، The Show و Money Monster یعنی جانکارلو اسپوزیتو به عنوان آنتاگونیست (شخصیت منفی) فارکرای 6 خواهد یافت. از دیگر آثار مشهور این بازیگر ۶۲ ساله می‌توان به هنرنمایی او در سریال‌های The Mandalorian و Breaking Bad اشاره کرد.

طبق اطلاعات فاش شده از قسمت ششم فارکرای، Giancarlo Esposito نقش یک دیکتاتور به نام یارا را ایفا می‌کند. ظاهرا یارا قدرت را در کشوری به دست گرفته که به لحاظ بصری شباهت بسیار زیادی به کوبا دارد و به نظر می‌رسد که یوبی‌سافت برای اتمسفر این بازی از این کشور کمونیستی واقع در آمریکای جنوبی الهام گرفته است.

همان طور که پیش از این هم اشاره شد، اطلاعات فاش شده از بازی Far Cry 6 مربوط به صفحه‌ی این عنوان در شعبه‌ی هنگ کنگ فروشگاه پلی‌استیشن می‌شود. بر اساس توضیحات رسمی که در این صفحه وجود داشته، فارکرای 6 به لحاظ وسعت محیط، بزرگترین نسخه‌ی این فرنچایز به حساب می‌آید. همچنین بخش قابل توجهی از محیط‌های بازی را جنگل‌های تیپیکال این منطقه و سواحل تشکیل می‌دهد. با این حال، می‌توان شهر اسپرنزا را پرجزئیات‌ترین قسمت این بازی به حساب آورد؛ شهری که به عنوان پایتخت و مقر فرماندهی دیکتاتوری یارا انتخاب شده است.

طبق این توضیحات به نظر می‌رسد که تنوع وسایل نقلیه‌ی موجود در بازی و همچنین سلاح‌ها افزایش چشمگیری داشته اند و می‌توان فارکرای 6 را گامی رو به جلو برای این فرنچایز قلمداد کرد.

کاور بازی Far Cry 6
تصویر منتسب به کاور بازی فارکرای 6

گفته می‌شود که در صورت خرید نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 این بازی، می‌توانید به صورت کاملا رایگان آن را برای کنسول پلی‌استیشن 5 ارتقا دهید؛ خدمتی که انتظار می‌رود با استفاده از قابلیت اسمارت دلیوری، در مورد نسخه‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس هم صدق کند.

از دیگر نکات جالب توجه در این صفحه، می‌توان به تاریخ انتشار بازی Far Cry 6 اشاره کرد؛ بر این اساس، این عنوان در تاریخ ۳۰ بهمن ماه سال جاری (مصادف با ۱۸ فوریه‌ی ۲۰۲۱ میلادی) منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که در حال حاضر صفحه‌ی مربوط به بازی فارکرای 6 از شعبه‌ی هنگ کنگ PS Store حذف شده است.

هنوز شرکت یوبی‌سافت واکنشی نسبت به این اطلاعات فاش شده، نشان نداده اما انتظار می‌رود که در رویداد یکشنبه‌ی این شرکت فرانسوی، شاهد رونمایی رسمی از بازی Far Cry 6 باشیم.

شما می‌توانید به صورت زنده، شاهد ویژه برنامه‌ی وب سایت سرگرمی از رویداد Ubisoft باشید؛ اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

به‌روزرسانی: ساعای پیش تیزری از بازی Far Cry 6 در فضای مجازی منتشر شد که اطلاعات فوق را تایید می‌کند. این تیزر چند ثانیه‌ای را می‌توانید در بالای صفحه تماشا کنید.

همچنین در پایان تیزر اعلام می‌شود که از بازی فارکرای 6 در رویداد Ubisoft Forward در روز یکشنبه، به صورت کاملا رسمی رونمایی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا