بتزدا مبلغ یک میلیون دلار برای کمک به سرکوب ویروس کرونا اهدا کرد

با کمک استریم‌های بتزدا در خانه

بتزدا مبلغ یک میلیون دلار برای کمک به سرکوب ویروس کرونا اهدا کرد مهسا سپاهی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
bethesda

استودیوی بازیسازی بتزدا (Bethesda)، توسعه دهنده‌‌ی بازی‌های Elder Scroll و Fallout، یک میلیون دلار برای کمک به مهار ویروس کرونا اهدا کرد.

بتزدا به چندین موسسه‌‌ی خیریه که پیرامون مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا فعالیت می‌کنند، در حال کمک رساندن است. این استودیو در یک بیانیه‌ی خبری اعلام کرد مبلغ یک میلیون دلار به یونیسف و دایرکت ریلیف اهدا کرده تا به روند تلاش‌های امدادی کمکی کرده باشد.

با توجه به تاثر گسترده و صدمات ناشی از این بحران سلامتی، ما می‌خواهیم با اهدای مالی به خیرین محلی و بین‌المللی که به طور مستقیم برای کمک‌های امدادی ویروس COVID-19 در تلاش هستند، کمک کنیم.

طبق اطلاعات منتشر شده، قرار است مبلغ ۵۰۰ هزار دلار با هدف فراهم شدن تجهیزات محافظتی برای کادر درمان و کارمندان مراقبت‌های بهداشتی به موسسه‌ی خیریه دایرکت ریلیف توسط شرکت بتزدا پرداخت شود. همچنین مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به یونیسف با هدف کمک‌های بشر دوستانه اهدا خواهد شد و ۲۵۰ هزار دلار به خیریه‌های محلی پرداخت می‌شود. بتزدا می‌گوید خیریه‌های شایسته‌ای که به سرکوب ویروس کرونا کمک می‌کنند را شناسایی خواهد کرد تا مبلغ مورد نظرش را به دست آن‌ها برساند.

جالب است بدانید استودیو بتزدا کمپین جالبی با نام “بتزدا در خانه” راه اندازی کرده که بخشی از آن شامل استریم کردن بازی‌های مختلف توسط توسعه‌دهندگان است تا بینندگان را به پرداخت مبلغی برای کمک به خیریه‌ها، تشویق کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا