#مهسا_امینی

آیا فصل دوم سریال The Falcon And The Winter Soldier ساخته می‌شود؟

امکان پخش فصل دوم بالاست!

فصل دوم سریال The Falcon And The Winter Soldier

بنا بر گزارش‌های اخیر، احتمال ساخت فصل دوم سریال The Falcon And The Winter Soldier طبق دسته‌بندی آن در لیست مراسم جایزه امی (Emmy Awards) بسیار بالا رفته و کارگردان آن نیز درباره همین موضوع نظر مثبتی دارد.

فصل اول سریال The Falcon And The Winter Soldier در روز جمعه ۳ اردیبهشت (۲۳ آوریل) به پایان می‌رسد، اما جالب است بدانید که اخیرا این سریال در لیست سریال‌های درام (Drama) برای مراسم جوایز امی قرار گرفته و این یعنی ممکن است که فصل دوم آن نیز ساخته شود.

در واقع سریال‌هایی مانند WandaVision که تنها برای یک فصل ساخته شده بودند، در دسته محدود (Limited Series) قرار می‌گیرند، اما این گزینه برای داستان سم ویلسون (Sam Wilson) و باکی بارنز (Bucky Barnes) در نظر گرفته نشده و قاعدتا باید شاهد ماجراهای بیشتری از این دو باشیم. بخصوص اینکه در قسمت‌های پایانی مسیر اصلی کاپیتان آمریکا جدید مشخص شده و شخصیت تازه‌ای به داستان اضافه شده که ممکن است زمان کافی برای نشان دادن اوج شرارت خود را تنها در یک قسمت نداشته باشد.
گفته‌های نیت مور درباره فصل دوم سریال The Falcon And The Winter Soldier

نیت مور (Nate Moore) کارگردان فصل اول (و احتمالا فصل دوم) این سریال اخیرا در مصاحبه خود اطلاعاتی را درباره اینکه چطور ممکن است فصل دوم آن ساخته شود را بیان کرده است.

ما در ساخت این سریال ایده‌های بسیاری را کنار گذاشتیم و از آن‌ها را رد شدیم. چراکه با وجود پاندمی ویروس کرونا، مجور هستیم که تمرکز خود را بیشتر روی زمان گذاشته و سریع‌تر کار را حاضر کنیم. با این وجود هنگام پخش قسمت نهایی سریال، خواهید دید که چطور زمینه جدید برای ساخت دنباله آن فراهم می‌شود.

مور همچنین درباره تفاوت‌های این سریال و WandaVision توضیحاتی را ارائه داده که طبق آن‌ها، بیش از پیش باید منتظر ساخت فصل دوم سریال The Falcon And The Winter Soldier باشیم.

فکر می‌کنم که WandaVision سریالی است که عملا فقط برای یک فصل ساخته شده بود. او (واندا ماکسیموف) دیگر نمی‌تواند به آن واقعیت متفاوتی که ساخته بود برگردد. در واقع داستان سریال واضح بود و قصد آن هم نشان دادن یک شخصیت و تغییر آن در دنیای سینمایی مارول بود. اما سریال The Falcon And The Winter Soldier کلا درباره این است که یک ابرقهرمان کیست و چه انتظاراتی از او می‌رود. حال این مسئله از منظر میراث و سپر کاپیتان آمریکا دیده می‌شود و بعد از آن نیز هر کاراکتر برداشت خود از این موضوع را نشان می‌دهد. به نظر من شما می توانید بعدها دوباره سر همین موضوع فصل جدیدی از سریال را بسازید، چراکه هدف آن همیشه حاضر است؛ درست مثل بحث کردن.

به هر حال چنان که مشخص است فصل دوم سریال ماجرای سم و باکی در آینده ساخته خواهد شد، اما به نظر شما در قسمت آخر سریال چه اتفاقی خواهد افتاد که به ساخت آن منجر می‌شود؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا