#مهسا_امینی

تماشای قسمت‌های The Falcon and the Winter Soldier چقدر زمان می‌برد؟

این اثر تنها شش قسمت دارد

قسمت‌های The Falcon and the Winter Soldier

وب سایت The New York Times در گزارش اختصاصی خود که ساعاتی قبل منتشر شد، مدت زمان قسمت‌های The Falcon and the Winter Soldier را فاش کرد.

انتظارها به پایان رسید و فاز چهارم Marvel Cinematic Universe با پخش WandaVision از طریق دیزنی پلاس آغاز شد. اولین سریال ابرقهرمانی MCU به تلاش وانداویژن برای کنار آمدن با غم از دست دادن معشوقه‌اش می‌پردازد. در حالی که گروهی از مخاطبان همچنان مشغول گفتگو درباره‌ی تئوری‌هایی هستند که با محوریت این اثر به وجود آمده‌اند، گروهی دیگر خود را برای تماشای دومین سریال ابرقهرمانی MCU، یعنی The Falcon and the Winter Soldier آماده می‌کنند. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این اثر ماجراجویی‌های مشترک فالکون و سرباز زمستان را به تصویر می‌کشد.

مارول در ابتدا قصد داشت فاز چهارم دنیای سینمایی خود را با اکران Black Widow در مه سال ۲۰۲۰ میلادی آغاز کرده و به واسطه‌ی پخش The Falcon and the Winter Soldier ادامه دهد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد روند ساخت سریال‌ها با اختلال مواجه شده و سینماها هم تعطیل شوند. از همین رو، استودیوی آمریکایی مجبور شد برنامه‌ریزی‌های خود را به صورت کامل تغییر دهد. از نتایج تغییرات می‌توان به عقب افتادن چند ماهه‌ی پخش سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان اشاره کرد. در ضمن، طی چند وقت اخیر گمانه‌زنی‌های متفاوتی پیرامون تعداد قسمت‌ها و مدت زمان هر کدام به وجود آمد. کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول در ژانویه‌ی سال جاری میلادی اعلام کرد فصل اول از ۶ قسمت تشکیل شده و قسمت‌ها بین ۴۰ الی ۵۰ دقیقه زمان دارند. ظاهرا فایگی اعداد را به صورت دقیق اعلام نکرده بود.

وب سایت The New York Times چند وقت پیش گفتگویی را با تعدادی از عوامل و بازیگران The Falcon and the Winter Soldier انجام داد و نتیجه‌ی آن را در قالب یک مطلب طولانی منتشر کرد. کاری اسکاگلند (Kari Skogland) وظیفه‌ی کارگردانی تمامی قسمت‌ها را بر عهده داشت. او در بخشی از صحبت‌های خود گفت محصول جدید مارول مانند کمیک بوک‌های کاپیتان آمریکا ابایی برای پرداختن به موضوعات حساسیت‌زا ندارد. نویسنده در بخش دیگری از متن خود گفت قسمت‌ها بین ۴۵ الی ۵۵ دقیقه زمان دارند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان گفت گفت سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان از لحاظ مدت زمان تفاوت چندانی با WandaVision ندارد. وانداویژن از ۹ قسمت تشکیل شده بود اما به صورت میانگین مدت زمان قسمت‌هایش کم بودند.

مطابق انتظار، آنتونی مکی (Anthony Mackie) و سباستین استن (Sebastian Stan) بار دیگر نقش‌های نقش‌های سم ویلسون و باکی بارنز را جلوی دوربین ایفا می‌کنند. از دیگر نام‌های قدیمی‌ای که در تیم حضور دارند می‌توان به دانیل برول (Daniel Brühl) در نقش هلموت زیمو و امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) در نقش شارون کارتر اشاره کرد. وایت راسل (Wyatt Russell) هم به عنوان بازیگر مامور آمریکا انتخاب شده است. این شخصیت جایگزین کاپیتان آمریکا به شمار می‌رود.

در انتها، لازم به ذکر است پخش قسمت‌های The Falcon and the Winter Soldier از تاریخ ۲۹ اسفند (مصادف با ۱۹ مارس) آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا