استودیو Codemasters از ویژگی‌های جدید و تاریخ انتشار F1 2021 رونمایی کرد

وجود بخش Career دونفره در بازی F1 2021

استودیو Codemasters از ویژگی‌های جدید و تاریخ انتشار F1 2021 رونمایی کرد نیما خدارحمی ۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
تاریخ انتشار F1 2021

اگر طرفدار مسابقات جذاب فرمول 1 باشید یا طرفدار لوییز همیلتون و تیم مرسدس هستید یا از بردهای پیاپی و بی پایان او خسته شده‌اید. بازی F1 2021 این اجازه را به شما خواهد داد که هم تیمی او شده یا درکنار دیگر قهرمانان چون سباستین فتل و مکس ورشتپن و قهرمان از نو برگشته، فرناندو آلونسوی اسپانیایی، به رقابت در برابر او بپردازید.

استودیو Codemasters که سابقه بسیار بلند بالا و درخشانی در توسعه و انتشار بازی‌های سبک رانندگی دارد، از نسخه جدید بازی فرمول یک خود رونمایی کرده و تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۲۱ برابر با ۲۵ تیرماه سال ۱۴۰۰ را به‌عنوان تاریخ انتشار بازی F1 2021 تعیین کرده است. با ورود به نسل نهم کنسول‌ها، حال این بازی برای دو نسل متفاوت انتشار خواهد یافت و ما شاهد عرضه این بازی برروی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، اکس باکس وان، اکس باکس سری اکس/سری اس و شبکه استیم برروی رایانه‌های شخصی خواهیم بود.

بخش‌های جدیدی نیز به بازی اضافه شده و از جمله آن‌ها نسبت به نسخه‌های پیشین می‌توان به بخش Braking Point اشاره داشت که شما باید با تلاش از مسابقات فرمول دو آغاز کرده و با کسب مقام بالا وارد مسابقات فرمول 1 شده و به رقابت دربرابر بزرگانی چون لوییز همیلتون و سباستین فتل بپردازید. زندگی شما در این بخش تازه محدود به پیست مسابقات نبوده و کارهایی برای از پیش گرفتن در خارج از پیست نیز خواهید داشت و درهمین حین دوون باتلر از بازی F1 2019 نیز بازخواهد گشت. حالت جدیدی نیز به بخش Career بازی اضافه خواهد شد که با استفاده از آن دو بازیکن به‌طور همزمان می‌توانند به پیش برد آن پرداخته و به‌صورت رقابتی و یا حتی با کمک به یکدیگر این بخش را پیش ببرند.

با شروع فصل جدید مسابقات F1 در دنیای واقعی، شما می‌توانید طبق تقویم پیش رفته و به‌طور همزمان به رقابت با دیگر رانندگان بپردازید. اگر موفق به شرکت در مسابقات پیشین نشده‌اید مشکلی پیش نیامده و می‌توانید به رقابت در مسابقات باقی مانده فصل فرمول 1 بپردازید. در این بازی با حالات My Team، فصل‌های کوتاه شده، مسابقات فرمول 2 و بخش‌های دیگر بازی F1 2020 نیز روبرو خواهیم شد و درهمین حین شاهد پیشرفت‌های شگرفی در این بخش‌ها خواهیم بود. استودیو Codemasters هنوز از نرخ فریم و کیفیت‌های موجود برروی کنسول‌های نسل نهمی رونمایی نکرده، ولی این نکته لازم به ذکر است که نسخه پلی استیشن 4 به‌طور رایگان برروی پلی استیشن 5 اجرا شده و نسخه اکس باکس بازی نیز از قابلیت Xbox Smart Delivery پشتیبانی می‌کند.

سری بازی‌های فرمول 1 سال‌های زیادی‌ست که توسعه یافته و منتشر می‌شوند و همیشه نیز طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده و فروش بسیار چشم گیری را از خود به‌جای می‌گذارند. حال به‌لطف نسل نهم و نوآوری‌های استودیو دوست داشتنی Codemasters انتظارات ما از این بازی بالا رفته و انتظار فروش بیشتری را نیز داریم. شما این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ چه نکات و ویژگی‌هایی در نسخه‌های پیشین مشاهده کردید که انتظار دارید حذف شده یا آن‌ها را در این نسخه نیز نگه دارند؟ منتظر نظرات دلگرم کننده شما درباره این بازی جذاب هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا