1%
  • 0/10

تمایل اپیک به آوردن Epic Games Store روی اندروید و iOS

احتمالا شاهد حضور بازی‌های بزرگ روی فروشگاه موبایلی اپیک گیمز باشیم

تمایل اپیک به آوردن Epic Games Store روی اندروید و iOS ۰ ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
Epic Games Store روی اندروید و iOS

این احتمال وجود دارد، تا در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور فروشگاه Epic Games Store روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS باشیم.

شاید بتوان گفت، با ظهور فروشگاه اپیک گیمز، بعد از مدت‌ها شاهد حضور یک رقیب جدی برای فروشگاه استیم روی پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم. اپیک با در انحصار گرفتن بسیاری از بازی‌های مهم و روز دنیا و همچنین ارائه‌ی بازی‌های رایگان بسیار زیادی به کاربران خودش، توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی پیدا کند.

به‌تازگی، تیم سوئینی (Tim Sweeney)، مدیر عامل شرکت اپیک طی مصاحبه‌ای با وب سایت گیم اسپات اعلام کرده که آنها تمایل دارند تا فروشگاه Epic Games Store را روی گوشی‌های موبایلی بیاورند تا کاربران سیستم عامل‌های اندروید و iOS  هم بتوانند از مزایای این فروشگاه بهره‌مند شوند. سوئینی در مصاحبه‌ی خودش گفت:

ما قصد داریم که در آینده، فروشگاه [اپیک گیمز] را روی سیستم عامل‌های iOS و اندروید بیاوریم. ما فکر می‌‎کنیم که این یک قدم مثبت در راستای کمک به آینده‌ی این صنعت است و از طرفی ما با ساخت بازی Fortnite آموختیم که چگونه روی پلتفرم‌های پی‌سی و اندروید کار کنیم. حالا بعد از انجام برخی کارها مثل کار با موتور بازی‌سازی آنریل انجین (Unreal Engine) تا سرویس‌های آنلاین اپیک، ما درب‌ها را روی تمامی سازندگان باز می‌گذاریم تا آنها با استفاده از بازی‌های خودشان به این صنعت خدمت کنند و در راستای کمک به آن قدم بردارند.

جالب است بدانید که لانچر بازی Fortnite روی سیستم عامل اندروید، Epic Games App نام دارد و حالا با این تصمیم احتمالا شاهد ورود بازی‌های بزرگ اندروید در فروشگاه اپیک گیمز خواهیم بود. در موارد مشابه، شرکت‌های آمازون، سامسونگ و چند کمپانی بزرگ دیگر فروشگاه انحصاری خودشان را راه اندازی کردند و به نوعی این امر روی اندروید، موردی طبیعی تلقی می‌شود. این در حالی است که چنین فروشگاه‌هایی را نمی‌توان روی سیستم عامل iOS پیدا کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments