#مهسا_امینی

بازی MudRunner را هم اکنون به صورت رایگان دریافت کنید

تنها تا اوایل دسامبر فرصت دارید

بازی MudRunner

اگر هم اکنون به فروشگاه اپیک گیمز مراجعه کنید، می‌توانید بازی MudRunner را به صورت کاملا رایگان دریافت کرده و به تجربه‌اش بپردازید.

زمانی که اپیک گیمز می‌خواست به حوزه‌ی فروشگاه‌های آنلاین بازی‌های ویدیویی ورود کند، کاملا از جایگاه و محبوبیت استیم در میان مشتریان این حوزه اطلاع داشت. از همین رو، سعی کرد با اتخاذ سیاست‌های تشویقی، کاربران و حتی توسعه‌دهندگان را به سمت خود بکشاند. سیاست این شرکت آمریکایی برای جلب نظر مخاطبان، اهدای بازی‌های رایگان بود که از قضا بسیار مورد توجه قرار گرفت. همین موضوع هم باعث شد با گذشت دو سال از افتتاح فروشگاه، روند اهدای عناوین رایگان همچنان ادامه داشته باشد.

با توجه به اعلامیه‌ی رسمی اپیک گیمز، بازی MudRunner کاملا رایگان شده و تا ۱۳ آذر (مصادف با ۳ دسامبر) فرصت دارید آن را بدون هیچ گونه پرداختی دریافت کنید. توجه داشته باشید، این عنوان پس از اضافه شدن به لیست محصولات اکانت شما همیشه در دسترستان بوده و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید به تجربه‌ی آن بنشینید. کاربران فروشگاه اپیک گیمز همچنین می‌توانند سه بسته‌ی الحاقی The Valley ،The Ridge و Old-timers را دریافت کنند که شامل وسائل نقلیه و نقشه‌های جدید می‌شود. اگر با محصول سیبر اینتراکتیو آشنایی ندارید، باید بگوییم در سبک شبیه‌ساز ساخته شده و گیم‌پلی آن حول محور کنترل خودروهای همه‌جارو یا به اصطلاح All-Terrain Vehicle در مسیرهای خاکی و گل‌آلود می‌شود.

تقریبا همزمان با رایگان شدن MudRunner در اپیک گیمز، این فروشگاه حراج جمعه‌ی سیاه خود را آغاز کرده است. از همین رو، بازی‌های شاخصی از جمله Watch Dogs: Legion، Control Ultimate Edition ،Ghostrunner ،Red Dead Redemption 2 و Star Wars Jedi: Fallen Order تخفیف خورده و با قیمت بسیار کمتری به فروش می‌رسند. این تخفیف‌ها تا ۳ دسامبر اعتبار دارند. در نتیجه، برای مراجعه به فروشگاه و خرید محصول مورد نظرتان عجله نداشته باشید. علاوه بر این‌ها، اپیک گیمز عنوانی که هفته‌ی آینده رایگان می‌شود را معرفی کرده است. طبق اطلاعات موجود، کاربران فروشگاه طی روزهای آینده قادر خواهند بود Cave Story Plus را دریافت کنند. این بازی در واقع نسخه‌ی بهبودیافته‌ی محصولی به نام Cave Story است که سال ۲۰۰۴ عرضه شده بود.

Cave Story در زیرمجموعه‌های سه سبک مترویدوانیا، ماجراجویی و پلتفرمر قرار گرفته و داستانش حول محور رباتی می‌چرخد که دچار فراموشی شده و چیزی را از گذشته‌اش به یاد نمی‌آورد. از همین رو، باید به گشت و گذار در محیط‌های مختلف غار پرداخته و با کنار هم گذاشتن اطلاعاتی که به دست می‌آورد، از اتفاقات اخیر پرده بردارد. این محصول به خاطر طراحی کم‌نقص و شخصیت‌های جذاب تحسین‌های منتقدان را برانگیخت. در ضمن، Cave Story را تنها یک نفر ساخته شده بود. این مسئله در کنار نقدهای مثبت باعث شده بود بازی به شدت مورد توجه قرار بگیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا