1%
  • 0/10

فروشگاه اپیک گیمز برای موبایل راه‌اندازی می‌شود

پایان انحصار گوگل و اپل

فروشگاه اپیک گیمز برای موبایل راه‌اندازی می‌شود ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اپیک گیمز برای موبایل

فروشگاه اپیک گیمز برای موبایل به منظور عرضه محصولات دیجیتالی در ادامه سال ۲۰۲۴ میلادی راه‌اندازی می‌شود.

شرکت اپیک گیمز در سال‌های گذشته برای مقابله با سیاست‌های شبکه استیم، فروشگاه دیجیتالی خود برای پلتفرم رایانه شخصی را راه‌اندازی کرد. حال، بعد از کشمکش‌های این کمپانی با اپل و گوگل در دادگاه‌ها، گویا اپیک گیمز این بار به دنبال ایجاد فروشگاه دیجیتالی خود برای موبایل است.

استیو آلیسون، مدیرکل شرکت اپیک گیمز به تازگی در جریان نمایشگاه GDC خاطرنشان کرد که فروشگاه دیجیتالی اپیک گیمز در ادامه سال ۲۰۲۴ میلادی برای دو سیستم عامل اندروید و iOS راه‌اندازی می‌شود. در حالی یک کانسپت از این استور منتشر شده، اما این کمپانی جزئیات بیشتری از فروشگاه و سیاست‌های آن به اشتراک نگذاشته است.

استیو آلیسون مدعی است که اپیک گیمز در طول سال‌های گذشته به صورت خستگی‌ناپذیر با مالک‌های پلتفرم موبایل مبارزه کرده است. اگر اخبار بازی‌‎ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید اپیک گیمز چند سالی است که با غول‌های صنعت تکنولوژی از جمله اپل و گوگل وارد دعوای حقوقی شده تا سیاست‌های مدیریت بازی‌ها و برنامه‌های اپیک گیمز روی موبایل‌ها را تغییر دهد.

بر اساس اعلام اپیک گیمز، فروشگاه جدید این کمپانی به بسیاری از محدودیت‌های ایجاد شده از سوی صاحبان پلتفرم‌ها پایان داده و آزادی عمل بیشتری را در اختیار شرکت قرار می‌دهد. این فروشگاه همراه با مجموعه‌ای از ابزارهای تازه با هدف تمرکز روی بازی‌های موبایل راه‌اندازی خواهد شد.

بهتر است بدانید که با توجه به گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که شرکت اپیک گیمز بالغ از ۲۷۰ میلیون کاربر دارد. بر این اساس، چندان تعجب‌برانگیز نیست که این کمپانی برای خدمات‌رسانی و ارائه محتواهای خود به طور مستقیم، فروشگاه مخصوص به خود را تاسیس کند تا ضمن از این طریق نیز جامعه مخاطب‌های شرکت افزایش پیدا کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments