#مهسا_امینی

فروشگاه Epic Games برای تعطیلات، ۱۵ بازی رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد

پیشنهادات زیادی در ماه دسامبر ارائه می‌شود!

فروشگاه Epic Games برای تعطیلات، ۱۵ بازی رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد

کمپانی Epic Games، قرار است از طریق فروشگاه Epic Games برای رایانه‌های شخصی، ۱۵ بازی را به صورت رایگان، برای جشن گرفتن تعطیلات زمستان، به کاربران هدیه دهد.

این Give Away، از ۱۷ دسامبر (۲۷ آذر) آغاز شده و تا سال ۲۰۲۱ میلادی (پایان ماه دسامبر) ادامه خواهد داشت. این فروشگاه دیجیتال کامپیوتر، هر روز یک بازی رایگان به شما هدیه خواهد داد. هر بازی فقط به مدت ۲۴ ساعت رایگان خواهد بود، با این حال، پس از دریافت آن‌ها، این عناوین، برای همیشه متعلق به شما هستند.

در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه این بازی‌ها چه خواهند بود یا اینکه آیا کاربران باید انتظار عناوین بزرگ و قابل توجهی را داشته باشند، وجود ندارد. با این حال، فروشگاه Epic Games، برخلاف برخی از پیشنهادات مشابه فروشگاه‌های دیگر، معمولا عناوین با کیفیت بالا را به صورت رایگان ارائه می‌دهد.

مانند هر بازی رایگانی که از طریق فروشگاه Epic Games ارائه می‌شود، تمام آنچه شما برای دریافت این بازی‌ها نیاز دارید، یک حساب کاربری برای این فروشگاه است. که هزینه‌ای جز وارد کردن ایمیل و رمزعبور برای شما نخواهد داشت. بر خلاف بازی‌های سرویس‌هایی مانند PlayStation Plus یا Gold، هیچ اشتراکی برای دریافت آن‌ها لازم نیست. این بدان معناست که نه تنها نیازی به پرداخت هزینه نیست، بلکه تا زمانی که به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید، این عناوین برای همیشه در لیست بازی‌های اپیک گیمز شما باقی خواهد ماند.

در اعلامیه Epic Games آمده است:

ما در حال آماده شدن برای تعطیلات با بهترین جشن سال اپیک هستیم! حراج تعطیلات زمستانه فروشگاه Epic Games از ۱۷ دسامبر آغاز می‌شود و ما چیزهای خوبی را برای شما در نظر داریم. تا ٪۷۵ تخفیف! اما این همه ماجرا نیست. همچنین از ۱۷ دسامبر، هر روز یک بازی جدید را به صورت رایگان، به مدت دو هفته ارائه خواهیم داد! درست است، این ۱۵ روز بازی‌ها رایگان است! هر عنوان فقط ۲۴ ساعت برای دریافت رایگان است، اما پس از دریافت، متعلق به شما خواهند بود تا برای همیشه نگهشان دارید. تعطیلات مبارک!guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا