ساخت دنباله فیلم Enola Holmes با بازی میلی بابی براون رسما تایید شد

خواهر شرلوک هلمز یک بار دیگر به نتفلیکس می‌رود

ساخت دنباله فیلم Enola Holmes با بازی میلی بابی براون رسما تایید شد نرگس کریمی پور ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
فیلم enola holmes

ساخت دنباله فیلم Enola Holmes با بازی میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) در نقش انولا هلمز (Enola Holmes) و هنری کویل (Henry Cavill) در نقش شرلوک هلمز (Sherlock Holmes) توسط استودیو نتفلیکس تایید شد. فیلم  Enola Holmes 2 را  هنری بردبیر (Harry Bradbeer) کارگردانی کرده و این اثر در نتفلیکس استریم خواهد شد. 

در قسمت اول فیلم Enola Holmes که پاییز سال گذشته اکران شد، با خواهر بزرگ‌تر شرلوک هولمز، انولا آشنا شدیم؛ دختر باهوشی که پس از ناپدید شدن مادر خود هلنا بونهام کارتر (Helena Bonham Carter) به دنبال او گشته و در این راه درگیر برخی ماجراها می‌شود. قسمت اول فرنچایز پس از انتشار در نتفلیکس با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد و همین امر زمینه ساخت دنباله فیلم Enola Holmes را فراهم کرد. 

Enola Holmes بر اساس رمانی نوشته نانسی اسپرینگر (Nancy Springer) ساخته شده و علی رغم اینکه در قسمت اول شاهد بیان یک داستان کامل و تکمیل بودیم با این حال نانسی اسپرینگر در مجموعه رمان‌های خود داستان‌های بیشتری برای تعریف کردن دارد که ساختن فیلمی بر اساس آن‌ها هرگز خالی از لطف نخواهد بود؛ در نتیجه قسمت دوم نیز از این مجموعه رمان انتخاب خواهد شد. همچنین موفقیت چشمگیر قسمت اول نتفلیکس و سازندگان این اثر را متقاعد کرد که دنباله فیلم Enola Holmes باید ساخته شود.

شرلوک و انولا، به عنوان شخصیت‌های اصلی داستان همچنان توسط بازیگرهای پیشین خود ایفای نقش می‌شوند و کارگردانی هم مانند پیش بر عهده هنری بردبیر خواهد بود؛ نویسندگی دنباله را نیز همچنان جک تورن (Jack Thorne) انجام خواهد داد. با این حال هنوز از حضور برخی دیگر از شخصیت‌های فرنچایز مانند کارتر (Carter)، مایکروفت هولمز (Mycroft Holmes) که در قسمت اول توسط سم کلفلین (Sam Claflin) بازی می‌شد و لرد توکسبری (Lord Tewkesbury) با بازی لوئیس پارتریج (Louis Partridge) اطلاعاتی در دسترس نیست. 

با توجه به این امر که قسمت اول فیلم داستان جلد اول رمان را عنوان می‌کرد به نظر می‌رسد که در قسمت دوم فیلم شاهد روایت داستان جلد دوم رمان خواهیم بود. در جلد دوم انولا به دنبال گمشده دیگری می‌گرد و در این مسیر رابطه او با برادرش شرلوک تقویت می‌شود زیرا پیشتر در قسمت اول دیدیم که این دو ارتباط نزدیک و چندان خوبی با یکدیگر نداشتند. گزینه‌های زیادی برای محل فیلمبرداری این فیلم وجود دارد که در آینده و با گذر زمان مشخص می‌شود که نتفلیکس کدام یک را انتخاب کرده است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا