1%
  • 0/10

استودیو سازنده ریبوت Alone in the Dark بسته شد

تعطیلی یک استودیو دیگر!

استودیو سازنده ریبوت Alone in the Dark بسته شد ۰ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سازنده ریبوت Alone in the Dark

کمپانی امبریسر گروپ به صورت رسمی اعلام کرد که استودیو پیسز اینتراکتیو سازنده ریبوت Alone in the Dark به زودی تعطیل می‌شود.

این خبر با انتشار تصویری در وبسایت رسمی این استودیو اعلام شد که طی آن چنین متنی نوشته شده بود: “استودیو پیسز اینتراکتیو (Pieces Interactive) تاسیس: 2007 – تعطیلی: 2024، ممنونیم که به همراه ما به بازی کردن پرداختید.” این تصویر همراه با متنی که تاریخچه این استودیو سوئدی را در برمی‌گرفت همراه شد. “از زمان تاسیس در سال 2007، استودیو پیسز اینتراکتیو بیش از ده عنوان را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌ها و گوشی‌های موبایل عرضه و منتشر کرده است.”

“عناوین ما شامل بازی Puzzlegeddon، بازی Fret Nice، بازی Leviathan Warships، بازی Robo Surf، بازی Kill to Collect و هم‌چنین بازی Magicka 2 و چندین بسته الحاقی برای بازی Magicka می‌شود. در میان ناشرانی که سابقه همکاری با آن‌ها را داشته‌ایم نام کمپانی Paradox Interactive، کمپانی Koei Tecmo، استودیو Arrowhead Game Studios، کمپانی Koch Media و کمپانی RaceRoom Entertainment به چشم می‌خورد.”

“در سال 2017 استودیو پیسز اینتراکتیو پس از کار روی بسته گسترش ده بازی Titan Quest، بازی Titan Quest: Ragnarök و سومین بسته گسترش دهنده برای این عنوان تحت نام Titan Quest: Atlantis توسط کمپانی امبریسر گروپ (Embracer Group) خریداری شد. آخرین اثر ساخته شده توسط استودیو ما به عنوان Alone in the Dark که یک بازنگری جدید از این مجموعه به شمار می‌رفت بود.”

به دنبال بسته شدن استودیو سازنده ریبوت Alone in the Dark یکی طراحان شخصیت این استودیو با به‌روزرسانی پروفایل لینکداین خود اظهار داشت که به دنبال یافتن فرصت شغلی جدید است. در حال حاضر مشخص نیست که این توسعه دهنده دارای چند کارمند بوده است. اما هنگامی که در سال 2017 خریداری شد، این استودیو دارای 13 عضو بود.

پیش از این و در ماه گذشته، کمپانی امبریسر گروپ که در یک سال گذشته استودیوهای فراوانی را تعطیل کرده است از عملکرد تجاری پایین‌تر از سطح انتظار بازی Alone in the Dark به دنبال انتشار آن در ماه مارس خبر داده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments