برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عملکرد تجاری Alone in the Dark پایین‌تر از سطح انتظارات بوده است

ریبوتی که موفق ظاهر نشد

عملکرد تجاری Alone in the Dark پایین‌تر از سطح انتظارات بوده است ۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عملکرد تجاری Alone in the Dark

شرکت امبریسر گروپ با انتشار گزارش مالی جدید اعلام کرد عملکرد تجاری Alone in the Dark بسیار پایین‌تر از سطح انتظارات بوده است.

در جریان ارائه گزارش مالی که مربوط به پایان سال مالی جاری در مارچ 2024 می‌شود کمپانی امبریسر گروپ (Embracer Group) توضیح داد که فروش برخی از عناوین این استودیو هم‌راستا با سطح انتظارات برآورد شده بوده با این حال عملکرد تجاری Alone in the Dark که ریبوت جدیدی از این مجموعه بوده و توسط استودیو Pieces Interactive توسعه یافته، پایین‌تر از سطح انتظارات بوده است.

از سوی دیگر بازی Outcast: A New Beginning که دنباله‌ای برای بازی Outcast محصول سال 1999 در ژانر اکشن بوده نیز عملکرد ضعیفی داشته است. این کمپانی اظهار داشت که سه‌ماهه چهارم سال مالی اخیر خود تحت تاثیر عملکرد نه چندان مطلوب دو بازی Alone in the Dark و بازی Outcast: A New Beginning قرار گرفته که هر دو توسط شرکت THQ Nordic منتشر شده است.

در این گزارش به این شکل توضیح داده شده که: “هر دو بازی Alone in the Dark  و بازی Outcast: A New Beginning بازخوردهای مثبتی از سوی مخاطبین و بازخوردهای متوسطی از سوی منتقدان دریافت کردند اما عملکرد تجاری آن‌ها پایین‌تر از سطح انتظارات بخش مدیریتی بوده است.”

از سوی دیگر دو بازی Star Wars: Battlefront Classic Collection و بازی South Park: Snow Day علیرغم دریافت بازخورهای متوسط از سوی منتقدان و مخاطبین، توانستند در سطح انتظارات موجود عمل نمایند. عنوان Tomb Raider I-III Remasted که شامل سه نسخه ریمستر شده ابتدایی این مجموعه می‌شود، هم نقدهای مثبتی دریافت کرد و هم توانست بالاتر از سطح انتظارات بخش مدیریتی عمل کند.

عنوان Alone in the Dark در ماه مارس گذشته منتشر شد و به واسطه انتخاب‌های صورت گرفته در بخش گیم دیزاین با انتقاداتی بسیاری مواجه شد. به شکلی که بسیاری از منتقدان به پازل‌های تکراری، سیستم مبارزات ضعیف و باگ‌های متعدد اشاره داشته و آن‌ها را از عوامل اصلی ضعف بازی به شمار آوردند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments