کارگردان Charlie’s Angels فیلم The Invisible Woman را می‌سازد

آیا با اثری کمدی مواجه خواهیم بود؟

کارگردان Charlie's Angels

با توجه به گزارش‌هایی که ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شده‌اند، کارگردان Charlie’s Angels نسخه‌ی زنانه‌ی The Invisible Man را خواهد ساخت.

در حالی که چند ماه تا اکران The Invisible Man فاصله داریم، شرکت یونیورسال پیکچرز تصمیم به ساخت نسخه‌ی زنانه‌ی این اثر گرفته است. وظیفه‌ی ساخت این فیلم سینمایی به کارگردان Charlie’s Angels یعنی الیزابت بنکس (Elizabeth Banks) سپرده شده است. او همچنین قرار است به‌عنوان بازیگر جلوی دوربین برود. این فیلم که در حال حاضر با نام The Invisible Woman شناخته می‌شود، هیچ ارتباط داستانی با نسخه‌ی مردانه‌ی خود ندارد و یک پروژه‌ی کاملاً مستقل محسوب می‌شود.

طبق گزارش‌ها، الیزابت بنکس قرار است فیلم The Invisible Woman را براساس یک ایده‌ی اوریجینال بسازد. فیلم‌نامه را هم ارین کرسیدا ویلسون (Erin Cressida Wilson) آماده خواهد کرد. او در گذشته روی فیلم The Girl on the Train کار کرده بود. متاسفانه هیچ جزئیاتی از داستان منتشر نشده است و تنها می‌دانیم فضای این فیلم کاملاً متفاوت از The Invisible Man خواهد بود. ساخته‌ی جدید لی ونل (Leigh Whannell) قرار است یک اثر ترسناک، تریلر و روانشناسانه با المان‌های آثار علمی-تخیلی باشد. از آن‌جایی که اکثر آثار بنکس با کمدی گره خورده بودند، این احتمال وجود دارد که المان‌های کمدی را در The Invisible Woman ببینیم.

الیزابت بنکس که در ابتدا به‌عنوان بازیگر وارد سینما شد، چند سالی است که به‌عنوان کارگردان هم فعالیت می‌کند. بنکس در سال ۲۰۱۵ نخستین اثر خود در مقام کارگردان، یعنی Pitch Perfect 2 را روانه‌ی سینماها کرد. این اثر کمدی ۲۸۷ میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشت تا از لحاظ تجاری یک موفقیت بزرگ قلمداد شود. او اخیراً ریبوت Charlie’s Angels را با حضور کریستین استوارت (Kristen Stewart)، نائومی اسکات (Naomie Scott) و اِلا بالینسکا (Ella Balinska) ساخته است. این فیلم اکشن و کمدی نقدهای متوسطی را از سوی منتقدین دریافت کرد و تاکنون هم تنها ۴۸ میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش داشته که پایین‌تر از انتظارات بوده است.

شرکت یونیورسال پیکچرز قصد داشت تا با الهام از آثار ترسناک و کلاسیک خود، یک دنیای سینمایی تحت عنوان دارک یونیورس (Dark Universe) بسازد اما این پروژه پس از اکران تنها یک فیلم لغو شد. فیلم The Mummy با نقش‌آفرینی تام کروز (Tom Cruise) به‌عنوان اولین فیلم این دنیای سینمایی اکران شد و نه تنها نقدهای منفی دریافت کرد، بلکه عملکردش در زمینه‌ی فروش هم پایین‌تر از انتظارات بود. طبق تخمین‌ها، سازندگان ۹۵ میلیون دلار برای ساخت و اکران این فیلم ضرر کردند.

به غیر از موارد گفته شده، اطلاعات دیگری در دسترس نیست و نمی‌دانیم آیا الیزابت بنکس برای ساخته‌ی جدیدش از نسخه‌ی کلاسیک The Invisible Woman که در سال ۱۹۴۰ اکران شد الهام می‌گیرد یا خیر. همچنین تاریخ اکران و دیگر بازیگران حاضر در فیلم هم هنوز مشخص نشده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا